Купувати автомобілі вітчизняного виробництва українцям поки що не так вигідно, як очікувалося – вони обходяться значно дорожче, ніж у Європі і навіть в РФ. Тому найближчим часом не слід очікувати спаду популярності машин на єврономерах.

Про це повідомляє "Стіна".

За словами політолога Сергія Валовенка, більшість водїв звинувачують у відустності дешевих аналогів транспорту саме лобістів, виробників, імпортерів та навіть політиків. А через ситуацію, що склалася на ринку, все менше родин можуть придбати авто, особливо – нове.

Хоча у зростанні кількості машин експери вбачають і негативні наслідки – наочний приклад тому: київські дороги в останні кілька днів. Місто буквально перетворилося на суцільний затор, люди повернулися із відпусток. А дороги не витримують навантаження, адже будувалися і проектувалися без урахування такого напливу. Заважають також постійні ремонти, коли доводиться шукати інших маршрутів.

Тобто якщо дати кожному українцю можливість купити авто за ціною машин на єврономерах, то їх кількість зросте настільки, що кожен другий може стояти в заторі вже при виїзді із подвір'я.

Популярні новини зараз

Головні новини за 2 грудня: закриття України через "Омікрон", людина під поїздом в метро, держбюджет на 2022 рік і "ріднулі" Злати Огнєвіч

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Дзідзьо востаннє відповів на докори Slavia після розлучення: "Так любили, а потім розпинають"

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще
Як повідомляв портал "Знай.ua", українець доступно пояснив, чому обрав авто на єврономерах.