В Одесу сьогодні доставили українських захисників, котрі отримали складні травми в ході бойових дій на Донбасі.

Відповідні знімки на своїй сторінці у Facebook оприлюднив волонтер Андрій Танцюра.

За його словами, 15 бійців привезли в місцевий військовий госпіталь, четверо з них досі знаходяться у реанімації. Це був перший літак з пораненими, який прибув в Одесу після тривалої перерви:

"Зустріли перший борт з вересня 2017 року. 11 хлопців ... Четверо в реанімації... Борт важкий! Плюс ще чотири бійці сьогодні доставлені ж/д транспортом ..." – додав Танцюра.

Як відомо, волонтер особисто зайнявся допомогою військовим і зараз збирає кошти на їх лікування та реабілітацію.

Дивіться: документальний фільм про українських волонтерів

Як повідомляв портал "Знай.ua", поліція порушила кримінальну справу за фактом нападу на Дмитра Вербича - ветерана АТО, кіборга, який воював в Донецькому аеропорту. За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
Популярні новини зараз

Перерахунок пенсій з липня: кому додадуть, а кому — ні

Пенсіонерам дадуть додаткові гроші: виплата одноразова, але солідна

Пенсійне посвідчення в транспорті скасовують: кого торкнеться

Укренерго підвищує тариф на електроенергію з 1 липня на 21,6%: до чого готуватись українцям

Показати ще