Звичайно, майже кожен, у кого влітку буде відпустка, поїде кудись на море. А й справді, що може бути краще відпочинку на пляжі? Особливо якщо взяти з собою все потрібне: покривало, парасольку від сонця, їжу, прохолодні напої. Саме про останнэ ми і хотіли поговорити, адже досить багато людей вважають за краще брати з собою на пляж пиво, алкогольний мохіто, або щось подібне. А це не зовсім правильно, і ми розповімо вам чому алкоголь на пляжі краще не вживати.

Алкоголь на пляжі: чому не можна

В першу чергу, від алкоголю на пляжі потрібно відмовитися відпочиваючим з дітьми. Адже за ними треба стежити кожну секунду, а навіть одне пиво може уповільнити вашу реакцію і погіршити увагу. Так що, алкоголь на пляжі може призвести не до найкращих наслідків.

Алкоголь на пляжі провокує на сон. А крім того, що спати в громадському місці не дуже красиво, це ще й може призвести до плачевних наслідків. Наприклад, деякі, не дуже порядні, можуть "позичити" ваші речі. А сонце в цей час просто спалить вашу шкіру.

Хочеш позбутися від спраги пивом? Наївний. Скільки його не пий – спрага буде залишатися з тобою, яке холодне воно не було б. Та й для здоров'я це не найкращий напій. Так що алкоголь на пляжі можна назвати просто марною тратою грошей.

Популярні новини зараз

Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують

Представник Великобританії на Євробаченні-2022 пішов стопами Олега Псюка з Kalush Orchestra: не вистачає тільки вишиванки

Росіяни планують передати окупований Маріуполь на розтерзання: назвали зустріч "недружньою"

Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."

Показати ще

Не найважливіше, але тим не менш досить неприємне. Алкоголь на пляжі додасть вам кілька зайвих кілограмів. Особливо це буде прикро, якщо перед відпочинком на пляжі, буао величезна кількість годин дуже виснажливих і тривалих тренувань.

Алкоголь на пляжі: кілька порад

Ну вже якщо ви зовсім не можете обійтися без алкоголю на пляжі, то варто зупинити свій вибір на коктейлях, які були придумані в країнах з жарким кліматом. Такі напої краще підійдуть і для пляжного відпочинку, наприклад ром, текіла, мескаль, кашасса, джин – справа залежить лише від смаку. Але, звичайно, не вживайте все це в чистому вигляді. Освіжаючі коктейлі на пляжі – це цілком прийнятний варіант.