Президент Росії Володимир Путін 7 жовтня святкує ювілей. Активістка руху Femen з Києва передала главі Кремля пікантне привітання.
Відео поздоровлення опублікувала "Українська правда" в Facebook. Напівоголена активістка влаштувала перформанс у центрі Києва. Вона нарядилась у образ американської актриси та співачки Мерілін Монро.
Активістка видерлася на постамент декомунізованого пам'ятника героям Жовтневої революції й з імпровізованої сцени виконала пісню Happy birthday, Mr. President. Так у 1962 році Монро привітала президента США Джона Кеннеді з 45-м днем народження.
Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки
Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Нові зміни у платіжках: українці більше платитимуть за воду та сміття
Згодом на місце прибув патруль поліцейських. Вони розцінили правопорушення як дрібне хуліганство.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, росіяни згадали всі "досягнення" президента Володимира Путіна з нагоди його ювілею.