Відомо, що вже 12 липня в електронних кабінетах абітурієнтів буде відкрита можливість подачі заяв до закладу вищої освіти.

Також МОН попереджує та нагадує студентам про необхідність ретельно перевірити внесену інформацію перед тим як формувати заяву.

"Мова йде про середній бал атестата, який у цьому році абітурієнти повинні розраховувати самостійно, контактні номери телефонів і завантажені файли: фото, додаток до атестату, а також документ про підтвердження реєстрації в селі, якщо вступник претендує на отримання сільського коефіцієнта. Перевірити коректність інформації та доданих файлів обов'язково потрібно ДО подання першої заяви на вступ. Тільки до цього моменту абітурієнт може самостійно змінити внесені дані. Після подання першої заяви зробити це буде неможливо", - йдеться в повідомленні.

У МОН наголосили також, що в попередні роки було багато випадків, коли абітурієнти завантажували в поле для атестата зовсім інші файли - рецепти страв, фото домашніх улюбленців, батьків, медичні довідки тощо. Так що, перед подачею заяви необхідно уважно перевірити, які саме файли додано в електронний кабінет, і правильно вказана інша інформація.

Популярні новини зараз

Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію

Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі

Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Показати ще

У відомстві підкреслили, що необов'язково подавати електронні заяви в перший день - прийом заяв триватиме більше 2 тижнів до 18 годин 26 липня. Реєстрація електронних кабінетів триватиме до 18 годин 25 липня.

Знай.uа раніше писав також про правила реєстрації для тих, хто вступає в цьому році. Реєстрація електронних кабінетів буде відкрита до 18 годин 25 липня. З 12 липня з кабінету можна буде подавати заяви на вступ до внз. Їх прийом триватиме до 18 годин 26 липня.

В цьому році заяви в електронній формі повинні подавати вступники на бакалавра, магістра медичного, фармацевтичного, ветеринарного спрямування, а також молодшого спеціаліста на базі 11 класів.

Також нагадаємо, що тим українцям, чиї діти готуються до вступу в університет за кордоном, варто звернути увагу на кілька важливих моментів, перш ніж відправити дитину за кордон: існує великий ризик нарватися на "шарашкину контору", диплом з якої ніде не котирується.