У Дніпрі продовжують активно боротися зі спалюванням сухого листя, трави та інших відходів. Такі дії заборонені як місцевими правилами благоустрою, так і Кодексом України про адміністративні правопорушення.
Міська інспекція регулярно проводить рейди для виявлення порушників, і за перші місяці 2024 року вже склала п’ять адміністративних протоколів та видала вісім приписів людям, які спалювали сміття, повідомляють у Міській Раді Дніпра.
Під час одного з рейдів в Амур-Нижньодніпровському районі знайшли двох людей, які спалювали побутові відходи, порушуючи правила благоустрою. Одна з них, пані Ольга, виправдовувалася тим, що про заборону палити листя знала, а ось про те, що спалювати інший непотріб теж не можна, не здогадувалася.
"Тепер буду знати. Наступного разу краще винесу сміття на контейнер"
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Поки що обидва порушники отримали усне попередження, але якщо повторять порушення, то покарання буде суворішим — інспектори складуть протокол або випишуть офіційний припис.
За словами Богдана Купріянова, головного спеціаліста відділу контролю благоустрою Дніпровської міськради, спалювання листя та інших відходів є адміністративним правопорушенням, за яке передбачено штрафи. Для громадян штраф може сягати від 340 до 1300 гривень, а для юридичних осіб — від 870 до 1700 гривень. Щоб попередити подібні порушення, міські комунальні служби проводять регулярний моніторинг по всіх районах Дніпра.
Якщо ви стали свідком спалювання сухої трави чи відходів, про це можна повідомити на єдину гарячу лінію- (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, або (073) 732-12-12.
Раніше ми повідомляли, як швидко відправити плями трави від одягу і навіть кросівок?
Держекоінспекція закликала до уважності, настав небезпечний період- детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, розчин для "сухої" розсади.