В Україні розпочалася низка Батьківських субот. Зовсім скоро – 28 вересня – буде Покровська, а далі на нас чекає ще 2: Димитрієвська та Михайлівська.

У ці дні "відстань" між нашим і потойбічним світом скорочується, тому є можливість підтримати тих, що пішли, але дуже коханих. І в цьому допоможе найсильніша молитва на цей випадок.

Церква, фото: Facebook

***

Господи, Пастире наш, прийми в Царство Своє рабів грішних (імена). Упокій душі їх і вибач їм гріхи вільні та мимовільні. Почуй молитву мою, негідного раба Твого, щоб увійшли душі близьких мені людей до Раю. Пробач і мені помисли нечисті та гріхи, щоб зустрів я всіх близьких у вічному житті. Амінь.

Популярні новини зараз

Не ТЦК, і навіть не пошта: хто може вручити повістку прямо вдома

Упаковка вже по 120 грн: супермаркети різко змінили ціни на олію, борошно та яйця

Нардеп пригрозив чоловікам без повістки арештом майна: "Навіть і знати не буде"

Доплата 944 грн: хто з пенсіонерів може розраховувати на допомогу

Показати ще

***

Димитріївська батьківська субота

Найголовніше в таку суботу - сходити на цвинтар, якщо є можливість, і упорядкувати могили рідних, щоб там усе було чисто. Ті віруючі, які належать до греко-католицької церкви, зазвичай ставлять зажежену поминальну свічку на могилу. Православні роздають печиво, цукерки та інше дітлахам і людям похилого віку, щоб згадати загиблих.

Заборонено замовляти панахиду, якщо людина самостійно позбавила себе життя, або якщо вона не вірила в Господа. Священнослужителі ще й закликають людей іти на цвинтар, хоча хтось вважає, що цього робити абсолютно не можна цього дня.

Церква - фото Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир

Нагадаємо, що тільки скажеш - відразу погано , погано тягнеться: чому в народі не люблять вираз "на здоров'я".

Раніше ми повідомляли, що якщо у церкві буваєте рідко: 5 головних правил поведінки у храмі.