Все почалося з того, що один із місцевих кримських Telegram-каналів поширив фейкову інформацію про неї. У цьому дописі стверджувалося, що Ксенія нібито раділа обстрілам у Севастополі та висміювала постраждалих. Такі звинувачення викликали хвилю негативних коментарів та ненависті на її адресу.

Ксенія Мішина не могла залишитися осторонь і вирішила розвінчати ці брехливі твердження. Вона категорично заперечила, що могла б радіти смертям і стражданням людей. Акторка наголосила, що такі слова суперечать її принципам і людяності.

Ксенія Мішина. Фото Instagram

Крім того, пропагандисти неправдиво стверджували, що Ксенія живе у Варшаві, тоді як насправді вона мешкає в Києві. Це ще один доказ того, що інформація, яку поширюють пропагандисти, є вигаданою та спрямованою на дискредитацію українських громадян і створення негативного образу.

Таким чином, Ксенія Мішина не лише захистила свою репутацію, але й показала, як російська пропаганда використовує фейки для маніпуляцій і досягнення своїх цілей.

Популярні новини зараз

Скільки українцям доведеться платити за світло взимку: озвучено ціну 1 кВт

Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше

Разом з пенсією "капне" кругленька сума: виплатять одноразову грошову допомогу до кінця літа

Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання

Показати ще

"Тут на мене неочікувано звалилась порція хейту з Севастополя! Тож, ці сторіз присвячую своєму рідному місту! Заказняк! Жодних сторіз я не робила! Це повна х**ня з боку місцевих Telegram-каналів! Ніколи і ні за жодних обставин я не буду радіти людським смертям. Фотошоп і заказуха!", - прокоментувала Ксенія Мішина.

Нагадаємо, "Пора заміж виходити": Ксенія Мішина відсвяткувала день народження "голим" фотосетом

Раніше ми писали про те, що штани десь загубилися? Ексхолостячка Ксенія Мішина розсунула ноги в шкірі: "По суботах можна"

Вам буде цікаво дізнатися син Ксенії Мішиної вистрибнув із вікна і потрапив на відео – що сталося