Військкоми масово перевіряють чоловіків у громадському транспорті – перевізники не хочуть виїжджати на маршрути

У Полтаві з минулої суботи почалися перевірки громадського транспорту щодо наявності чоловіків призовного віку.

Працівники військкоматів та поліція зупиняють тролейбуси, маршрутки та перевіряють документи водіїв та пасажирів. Це викликало деякий ажіотаж серед мешканців міста та вплинуло на роботу приватних перевізників.

Як розповів представник комунального транспорту, перевірки почалися раптово та тривають кілька днів. Військові просять чоловіків назвати свої дані, але це не сильно впливає на графік руху. Водночас, приватні перевізники скаржаться, що через перевірки багато водіїв просто з'їжджають з маршруту, щоб уникнути неприємностей.

Громадський транспорт. Фото: Youtube

Популярні новини зараз

"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Українцям блокуватимуть кошти на картках за неявку до ТЦК: хто може потрапити до "чорного" перелік

Новина про новий законопроект щодо мобілізації неабияк розбурхала суспільство. Одним із пунктів, що викликали жваве обговорення, стала заборона на розпорядження власними коштами на банківських рахунках.

Ця заборона може торкнутися чоловіків, які ухиляються від служби. Економіст Олег Пензін в інтерв'ю ТСН розповів, як це торкнеться чоловіків і що може призвести до блокування рахунків та карток.

Олег Пензін зазначив, що, найімовірніше, влада пояснить цей пункт уже під час обговорення законопроекту. ТЦК матимуть право без складання адміністративного протоколу накласти штраф.

мобілізація у Львові \ фото телеграм-канали

Подарунок під ялинку чи новорічний штраф: лише 30% посадових осіб заповнили декларації без помилок

Останнім часом в Україні є значні зміни в інформаційній сфері, пов'язані з відкриттям публічного реєстру декларацій. Ця подія викликала широкий резонанс та привернула увагу громадськості до фінансових звітів посадових осіб.

Цього року, за інформацією голови Національного агентства із запобігання корупції, лише 30% посадових осіб змогли заповнити декларації у повній відповідності до встановлених вимог.

Олександр Новіков, голова агентства, висловив задоволення цим результатом, назвавши його "подарунком під ялинку" цій частині декларантів.

Отримання довідки, кадр з відео

100 тисяч пені за кредит, якого не брав: ПриватБанк здивував клієнта новорічним "сюрпризом"

Українка поскаржилася до ПриватБанку, що її чоловікові нарахували 100 тисяч гривень пені за кредит, який він ніколи не брав. Відповідне звернення опубліковано на порталі "Мінфін".

Жінка стверджує, що її чоловікові нарахували 100 тисяч гривень пені за кредит на 30 тисяч гривень, яку він нібито оформляв у 2020 році. Проте, насправді, за словами українки, грошей від ПриватБанку чоловік не брав.

"Моєму чоловікові приват банк нібито видав кредит у розмірі 30 тис. грн. який він не брав. Жодних підписів він не робив. І на цю суму нарахували 100 тис.грн”, - поскаржилася українка.

Карта ПриватБанку. Фото: скрін youtube

ПФУ зробив важливе уточнення за стажем: зарахується чи ні

Ще до початку повномасштабного вторгнення частина українців вирішила поїхати на роботу за кордон. А з 2022 року кількість громадян, які працюють за межами України, зокрема у Польщі, значно збільшилася.

Багатьох цікавить, чи зарахують період роботи за кордоном під час призначення пенсії в Україні. На це запитання відповіли у Пенсійному фонді.

У травні 2012 року Україна та Польща уклали угоду про соціальне забезпечення. Згідно з ним, стаж, придбаний у Польщі, буде врахований при призначенні пенсії в Україні.

Пенсіонери / фото