У Києві можуть закрити ще 2 станції метро: з чим це пов'язано

Влітку наступного року у Києві планують ремонтувати станції метро "Почайна" та "Тараса Шевченка". За підрахунками фахівців, їх відновлять швидше за гонки "Деміївська" - "Либідська".

Про це повідомив керівник комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

Влітку 2024 року у Києві розпочнуть капітальний ремонт тунелів метро на станціях "Почайна" та "Тараса Шевченка".

За словами глави метрополітену, ремонт цих станцій буде швидше ніж на перегоні "Деміївська" - "Либідська".

Популярні новини зараз

По 3600 грн на руки три місяці поспіль: кільком категоріям українців виплатять допомогу

"Жодних рейдів": у ТЦК пояснили, для чого насправді приходять до кав’ярень та клубів

В Україні "намалювали" нові тарифи на газ і світло: скільки доведеться платити у 2025 році

Експерт назвав 5 міст України, які взимку залишаться без світла

Показати ще

Метро, ​​українці, кадр з відео

Скільки високоточних ракет залишилося у росіян: у повітряних силах назвали кількість

Скільки ракет росіяни готові витратити – невідомо, але високоточних ракет на озброєнні залишилося не так багато. Їхні обстріли стали безрезультатними, адже наша протиповітряна оборона збиває майже всі цілі.

Незважаючи на невелику кількість ракет "Кинжал" росіян, носіїв для цих ракет більш ніж достатньо. Про це розповів речник Повітряних сил України Юрій Ігнат.

Офіцери головного управління розвідки оприлюднили офіційні дані, згідно з якими росіяни наразі мають на озброєнні 900 високоточних ракет. Але разом із цим вони продовжують виробляти подібні ракети.

Протикорабельні ракети. Фото: скриншот Youtube

Європа хоче позбутися українських біженців: як змінюються вимоги

Очікувана тривалість війни та перебування українських біженців у Європі стали викликом для країн континенту. Допомога, яка надається Україні та її громадянам, несподівано стала довгостроковою, що змусило європейські країни переглянути свої політики та умови підтримки.

Дворічна підтримка українцям, які змушені втекти від воєнних дій, що включала фінансову допомогу, медичну страховку та тимчасове проживання у висококласних готелях, показала свої обмеження у тривалій перспективі.

Це призвело до зміни підходу та суворіших правил у деяких країнах ЄС, які передбачають скорочення пільг та посилення вимог для українських біженців.

Українські біженці, фото nashemisto

На завод чи на фронт: українкам пояснили, що станеться, якщо їх мобілізують

Мар'яна Безугла продовжує розповідати про ситуацію, що склалася довкола мобілізаційного процесу в Україні.

Жінка у Facebook вирішила нагадати, що у законопроекті щодо військової служби жінок зараз прописано, що їх можуть задіяти не лише у ЗСУ, а й на оборонних підприємствах.

Жінки, придатні за станом здоров'я та віком, беруться на військовий облік військовозобов'язаних за правилами Міноборони. Ті, хто перебуває на обліку, можуть бути покликані на службу або залучені до робіт із забезпечення оборони під час війни. В умовах військового стану їх можуть направити до підрозділів тилового забезпечення або прийняти за контрактом до бойових частин.

Жінка у ЗСУ, фото: скріншот з відео

Порядки будуть носити по квартирах і вручатимуть на блокпостах: де посилять мобілізацію

В Україні йде військовий стан та мобілізація. По мережах ходять відео з рейдами ТЦК та обговорюють нові способи посилення мобілізаційних процесів.

Нещодавно для мешканців Запоріжжя анонсували поквартирні візити працівників центру, а тепер це стосується й іншого українського міста – Полтави. Відповідну заяву зробив речник Полтавського ТЦК українському радіо "Полтава".

За словами чоловіка, вручення мобілізаційних повісток за місцем проживання - це основний спосіб оповіщення військовозобов'язаних чоловіків. Істомін повідомив, що співробітники поліції разом із ТЦК приходитимуть у квартиру та повідомлятимуть про необхідність уточнення даних, а за необхідності закликати.

Вручення повістки, скріншот: YouTube