Кирило Буданов зізнався, чи особисто брав участь у військових операціях: "Всім іноді буває страшно"
Голова управління розвідки Кирило Буданов розповів про те, що в деяких випадках бере участь у військових операціях разом з воїнами. Він вважає, що це відіграє важливу роль для успішного результату на фронті.
Про це він розповів у документальному фільмі журналіста та мандрівника Дмитра Комарова "Рік. Харківщина".
Дмитро запитав Кирила Олексійовича, чи обов'язкова його участь у запланованих військових операціях.
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Окупанти атакували одну з українських ТЕС: розпочали енергетичний терор
Російські окупанти вкотре атакували українські міста, внаслідок чого завдали шкоди обладнанню на одній із теплоелектростанцій ДПЕК.
Про це заявили в офіційному Telegram-каналі "ДТЕК". У публікації зазначили, що ворог продовжує тероризувати цивільні та енергетичні об'єкти України. Зокрема, увечері 22 жовтня під час обстрілу постраждала одна із теплоелектростанцій ДПЕК.
"На щастя, обійшлося без постраждалих. Внаслідок атаки серйозно пошкоджено обладнання підприємства. Після припинення обстрілів енергетики розпочали ліквідацію їхніх наслідків", - розповіли українцям.
Сапер ЗСУ ризикуючи власним життям, 2,5 години рятував заміновану кішку: "Це ж жива істота"
23-річний сапер Анатолій витратив 2,5 години на розмінування кішки. окупанти розуміють, що у наших героїв ЗСУ гарне серце. Тому прив'язавши до мертвих і живих тварин міни, вони розраховують на те, що наші втечуть рятувати їх і вибухнуть.
Сапер розповідає, що їхній підрозділ просунувся на фронті і дістався занедбаних позицій ворога. Біля зруйнованого будинку, що виявився бліндажем, бійці почули крик кішечки.
"Увійшли обережно і бачимо таку картину - лежить кішка. Лапи їй ці роки зав'язали скотчем, а на тілі трохи стирчать з волосіні. Їх видно тільки якщо уважно придивитися. Проблема була в тому, що, якщо їх обрізати, то буде вибух, а якщо кішку потягнути, то те саме. Простіше, звичайно, було самому підірвати, бо це був занадто великий ризик. Але кішка - це жива істота. Ну і довелося повозитися дві з половиною години", - ділиться військовий.
Нардепи повернули податкові перевірки: кому і коли чекати на непроханих гостей
Народні депутати схвалили у першому читанні законопроект про повернення податкових перевірок. Перелік проведення планових податкових перевірок бізнесу з початку листопада.
Депутат повідомив, що до проведення документальних планових перевірок можуть бути включені платники, які за 2021 рік:
- мали рівень сплати ННП (податок на прибуток підприємств) менше ніж 50% по галузі. А також ПДВ менше ніж 50% по галузі;
- у 2 рази більша дебіторська заборгованість, ніж кредиторська;
- річний дохід становив понад 10 млн. грн. При цьому загальна сума видатків склала понад 75% від суми річного доходу.
Ціни зростають шаленими темпами: українців попередили про дефіцит вершкового масла
Українців готують до того, що у майбутньому вершкове масло зможе собі дозволити далеко не кожен. Причина не лише у різкому подорожчанні, а й у загрозі дефіциту. Про це розповів аналітик молочних ринків Максим Фастєєв.
Очікується, що у майбутньому вартість вершкового масла може злетіти до 25%, пише "Уніан". Це найсильніше подорожчання серед усіх молочних продуктів, а впливає на цей процес динаміка закупівельних цін сирого молока, яка залежить від балансу попиту та пропозиції.
Фастєєв зазначив, що останнім часом попит на молочні продукти виріс через масове повернення українців додому та "буму" внутрішнього туризму.