Вченим вдалося з'ясувати, що котики позитивно впливають на наше здоров'я. У спілкування з пухнастиком у людини виробляється гормон окситоцин, який називають гормоном кохання та довіри.
Завдяки йому, в нашому організмі знижується рівень стресу, що в свою чергу виявляє позитивний вплив на серцево-судинну та нервову системи.
ЗАХВОРЮВАННЯ СЕРЦЯ
Дослідники університету Міннесоти зазначають, що у котовласників менше шансів зіткнутися із серцевим нападом, інсультом та іншими недугами, які вражають серцево-судинну систему.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Ці ж відкриття підтвердили і колеги вчених із Лос-Анджелеса, яким вдалося встановити зв’язок між контактом з пухнастим вихованцем та зниженням артеріального тиску та частоти серцевого ритму у людини.
БЕЗСОННЯ
Згідно з даними опублікованих опитувань, 41% власників котів зізнався, що завдяки спільному сну з вихованцем почуваються захищеними, а їх муркотіння допомагає заснути швидше.
ПЕРЕЛОМ
Взаємозв’язок між "пухнастими лікарями" та загоєнням переломів, зовнішніх травм та больового синдрому виявили фахівці інституту Північної Кароліни.
Лікувальний ефект здійснюється через вібрації при муркотінні кішки.
Котяче муркотіння, як заявляють вчені, знаходиться на частоті 25-250 Гц і сприймається людським організмом як ультразвук, який пришвиджує процеси регенарції у людському організмі.
Нагадаємо, ми писали, якими продуктами не варто годувати кішок та собак: ветеринар попередив про харчову алергію.
Як повідомляв "Знай.ua" пухнастий співрозмовник: породи кішок, які люблять розмовляти зі своїми господарями.
Також "Знай.ua" інформував, кіт випав з вікна та розбив машину: на тварині ні подряпини.