Якщо покупець випадково розбив чи пошкодив товар у магазині, він не зобов'язаний його оплачувати. Ми розповімо вам про деякі нюанси, які дозволять поставити на місце нахабну адміністрацію.

Про це розповіли у Головному управлінні Держпродспоживслужби у місті Києві.

Супермаркет, скріншот: YouTube

Трапляються ситуації, коли покупець може випадково зачепити якусь пляшку алкоголю, пакет із цукром, коробку яєць та інші продукти.

Однак мало хто знає, що у тому випадку, коли ви випадково розіб'єте чи пошкодите щось у магазині направляючись до каси, ви можете не оплачувати зіпсовний товар.

Популярні новини зараз

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

"Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки

1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери

5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати

Показати ще

Відповідальність за його зберігання, до моменту купівлі покупцем, забезпечує сам магазин.

Супермаркет. Фото: скрін youtube

Вимоги адміністрації чи продавців оплатити таку "незаплановану" покупку суперечать ст.17 Закону України „Про захист прав споживачів”.

"Ніхто не може змусити покупця купувати непотрібний чи неякісний товар. За весь товар у магазині – за його цілісність та товарний вигляд – несуть відповідальність працівники магазину. Отже, вони відповідають за нього, доки хтось не купить його – не сплатить вартість на касі. Про це говорить та сама стаття 17", — зазначили у Держспоживслужбі.

Супермаркет. Фото: скрін youtube

Якщо у вас все ж таки виникла конфліктна ситуацію, то для того щоб довести, що ви товар пошкодили ненавмисно, попросіть адміністрацію переглянути відео з камер відеоспостережень.

Якщо таким чином не вдалося вирішити ситуацію, тоді викликайте на місце події поліцію.

Раніше ми писали про те, що українцям подарують по 600 доларів від ЮНЕСКО: хто та як зможе отримати грошову допомогу

Як повідомляв Знай.ua, із пиріжками доведеться почекати? Українські супермаркети оновили ціни на картоплю, капусту та цибулю

Також портал Знай.ua писав, що готуйте банки, буде сік: українські супермаркети знизили ціни на помідори, огірки та перець