Буйні єноти, які люблять пиво і вміють вриватися в будинки, все частіше обґрунтовуються в Британії.
Ссавці, що мешкають у Північній Америці і мають чорну смугу на очах у бандитському стилі, були вперше помічені у Великій Британії у 1970-х роках після того, як їх випустили на волю власники домашніх тварин.
У 70-х, 80-х, 90-х і 00-х роках майже не повідомлялося про будь-які спостереження, але за останні 10-15 років кількість випадків появи єнотів у дикій природі різко зросла
У 2016 році тварин, які є майстрами зламування будинків та сміттєвих баків, навіть грабежів холодильників у пошуках пива та закусок, до Великобританії заборонили ввозити як домашніх тварин, щоб запобігти ризику втечі або випуску в дику природу. Незважаючи на це, деяка кількість єнотів була помічена в Англії, Шотландії, Ірландії та Північній Ірландії.
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Вважається, що за останні 14 років їхня кількість різко зросла: за оцінками, у Великій Британії налічується близько 100 шкідників.
Є побоювання, що якщо вони спаровуються, а самки народжують у середньому п'ять дитинчат, званих кошенятами, Великобританія незабаром може опинитися в тому ж місці, що й Німеччина, де єноти є поширеним шкідником.
Єноти можуть жити до 20 років, хоча більшість єнотів у дикій природі живуть лише близько трьох років, часто їх збивають машини.
Керівники Національного центру управління дикою природою ще у 2016 році попередили, що єноти входять до "десятки найкращих" інвазивних видів, заявивши, що до 2026 року існує "реальна небезпека" того, що вони стануть проблемою.
Представник сказав: "Звичайний єнот входить до десятки найнебезпечніших майбутніх чужорідних інвазивних видів у Великій Британії, виходячи з ймовірності прибуття, укорінення та впливу на місцеву біорізноманіття протягом наступних десяти років".
З того часу кількість тварин, яких часто помічають п'яними після рейдів на холодильники, різко зросла.
Деякі частини Європи вже наповнені єнотами, велика популяція яких проживає в Німеччині, яка імпортувала тварин ради хутра в 1930-х роках. Керівники Німецької мисливської асоціації кажуть, що минулого року вони вбили понад 200 000 єнотів, а інші популяції у дикій природі були виявлені у Франції, Голландії, Іспанії та Італії.
Нагадаємо, що бійцівська собака не оцінила їжу наодинці і прославила хазяйку на весь світ: чує чіпси навіть уві сні.
Раніше ми повідомляли, що поза "хлібчика" багато про що говорить: чому кішка ховає лапи під себе. Не всі власники знають чому тварини так роблять і що відчувають у цей момент.