"Десяти тисяч людей": влада анонсує масову перевірку довідок ВВК, які могли допомогти ухилистам

Наразі в Україні масово перевіряють довідки про інвалідність та непридатність до служби, які видавалися військово-лікарськими комісіям. У Раді нагадали, що продаж та купівля таких фальшивих документів є злочином.

Представник президента у ВР, член комітету парламенту з безпеки та оборони Федір Вениславський в ефірі телемарафону зазначив, що з лютого 2022 року ВВК було видано тисячі довідок, які мають перевірити органи.

ВЛК, скріншот: YouTube

Чекайте стукіт у двері: ВПО масово перевірять, хто може залишитися без виплат

Популярні новини зараз

Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Показати ще

Національна соціальна сервісна служба України перевірятиме фактичне місце проживання внутрішньо переміщених громадян, які отримують допомогу на проживання. Хто ризикує залишитися без грошових виплат, розповіли у Міністерстві соціальної політики.

Починаючи з серпня в Україні можуть проводитись перевірки громадян зі статусом ВПО, які отримують допомогу від держави.

Перевірка проводиться на підставі:

  • обліку внутрішньо переміщених осіб у межах однієї територіальної громади;
  • не інформування про зміну фактичного місця проживання;
  • результатів верифікації відповідно до критеріїв призначення допомоги.

Допомога ВПО. Фото: скрін youtube

Полтавського хитавиця, який публічно ображав військових, закрили у СІЗО: горе-блогеру світить реальний термін

Нарешті справедливість взяла гору і, як стало відомо, полтавського фітнес-тренера Романа Завлоку закрили в СІЗО на 60 діб. Тепер горе-блогеру загрожує до 5 років позбавлення волі за приниження військової честі.

Фітнес-тренер із Полтави Роман Заволока вирішив, що він відомий блогер, але з весни знімав контент, у якому принижував публічно військових, які на вулицях роздавали повістки.

Хлопець викладав у мережу зухвалі відео, в яких у бік працівників ТЦК і СП дозволяв собі висловлюватися лайливими словами, показував середній палець і відверто зневажливо спілкувався з ними.

Роман Заволока

Повна мобілізація в Україні: адвокат пояснив, що це означає насправді

Мобілізацію, оголошену 24 лютого 2022 року, продовжили ще на 90 діб. Вона діятиме в Україні до 15 листопада 2023 року. Деякі її називають "повною", проте адвокат зазначив, що такого терміну не існує - є часткова і загальна мобілізація.

Наразі всі військовозобов'язані фактично можуть бути мобілізованими для захисту країни, зазначив адвокат Ростислав Кравець в інтерв'ю ТСН.ua. Водночас, в Україні повністю не сформовано реєстр військовозобов'язаних.

"Однак, якщо бути відвертими, то насправді, що стосується військового обліку та мобілізації, то повна мобілізація фактично в людському розумінні є. Але це має відбуватися з певним розрахунком, з певним безпосереднім урахуванням особливостей національної економіки", - сказав він.

Рекрутинг до ЗСУ, скріншот: YouTube

Виплати безробітним під час війни: як отримати 6700 гривень

Стало відомо, що зареєстровані безробітні громадяни можуть отримувати 6700 гривень на місяць.

Для цього слід зареєструватись у проекті "Армія відновлення", що передбачає виконання суспільно корисних робіт. Про це нагадали на порталі уряду України.

Тетяна Бережна - заступник міністра економіки, повідомила, що "Армія відновлення" - проект, який розпочав свою діяльність минулої осені. Наразі він стартував у 19 регіонах. До речі, до програми приєдналося вже 48 тисяч безробітних громадян.

Виплати. Фото: скрін youtube