Вчителі скаржаться, що учні вже й елементарне завдання не можуть розв'язати без підказки інтернету.
Тому у школах запроваджують заборону на смартфони. До такого кроку вдалися в Нідерландах. У цій країні чимало українських біженців. Таким чином, заборона пошириться і на школярів з України.


Мобільні телефони стали останніми роками не просто засобом зв'язку, а й вікном у світ, без якого багато людей вже не уявляють свого життя. Особливо схильні до "смартфонозалежності" підлітки.
Саме це стало основним чинником для Міносвіти Нідерландів, що змусило вдатися до такого заходу.
Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців
Диплом на руки — повістка у двері: ТЦК полюватиме за студентами з липня - хто у зоні ризику
Стаж на це не впливає: чотирьом категоріям пенсіонерів підвищать пенсії вже у липні
Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати


Як зазначають, у підлітків не залишається часу на живе спілкування з однолітками. Усі вчителі одностайні в думці: мобільні телефони у школі радше зло, аніж благо.
В Україні деякі школи також намагалися вплинути на наявність смартфонів у школярів, і деякі ідеї справді виглядали досить пристойно. Однак в більшості випадків боротьба зі смартфонами в результаті отримувала фіаско. А у багатьох школах навпаки вчителі "боролись зі смартфонозалежністю" задаючи завдання у телефонах, чим відволікали дітей від соціальних мереж.
Нагадаємо, ми писали, що Зеленський пропонує зробити англійську мову обов'язковою для посадовців, прокурорів та поліцейських.
Як повідомляв "Знай.ua", перестаньте платити за повітря: як почистити конфорки газової плитки, щоб значно зекономити на платіжках.
Також "Знай.ua" інформував, що школяр напав на вчительку з мотузкою, стягнувши з неї труси, через "ненависть": "Я шкодую, що...".