З червня в Україні підвищили тарифи на електроенергію, що ускладнило життя багатьом споживачам, оскільки суми у платіжках значно злетіли. Однак у Раді стверджують, що враховували наслідки такого рішення.
Щоб підтримати українців, уряд вжив низку заходів для спрощення механізму отримання субсидій, які покривають витрати на оплату комуналки, повідомив голова комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.
Він зазначив, що підвищення тарифу відчули не лише споживачі, а й енергокомпанії, оскільки завдяки вирученим коштам вдасться відремонтувати пошкоджені об'єкти, станції тощо. Проте, ухвалюючи таке важливе рішення, влада зробила все для підтримки соціально незахищених верств населення.
"Для цього прийнято низку рішень, які спрощують процес отримання субсидій, скорочують вимоги до необхідної документації", - наголосив Герус.
МОН планує скоротити тисячі ліцеїв: залишать лиш обраних
Поповнити картку стане складніше: українцям обмежать банківські операції
Обов'язкова процедура для пенсіонерів у 2025 році: ПФУ попередив усіх одержувачів виплат
На роботу з 65 років: що буде з пенсійним віком
Крім того, для українців створили можливість оформлення субсидій через додаток "Дія", що також суттєво спростило цю процедуру. Тож усі, хто має право на субсидію, обов'язково її отримають.
Щодо підвищення тарифу на газ, то голова комітету ВРУ з питань енергетики запевнив, що цього року це питання не розглядається і змінювати нічого не планується.
Раніше ми писали про те, як нараховується субсидія та обов'язковий відсоток платежу: питань не залишиться
Як повідомляв Знай.ua, останній шанс: "Нафтогаз" звернувся до українців із важливим нагадуванням.