Кити і дельфіни, могли використовуватися рф володимира путіна як зброю в його боротьбі проти Заходу, ґрунтуючись на темній історії такої практики в минулому.

Ця новина з'явилася після повідомлень про Хвалдіміра, молодого білуга, до якого була прикріплена камера, ймовірно, привезена з росії. На виготовленій за індивідуальним замовленням підвісці для перенесення GoPro на киті було написано "Обладнання Санкт-Петербурга", а експерти повідомили CNN, що він пройшов навчання - його надмірно доброзичлива поведінка нехарактерна для його виду.

володимир путін, скріншот: YouTube

Кит-білуга на ім'я Хвалдімір, якого вперше виявили чотири роки тому біля Норвегії та запідозрили у шпигунстві на користь росії, опинився в районі узбережжя Швеції – ймовірно, він шукає пару. У неділю, 28 травня, його помітили біля південно-західного шведського узбережжя у районі населеного пункту Хуннебостранд.

Згідно Daily Mail, деякі експерти побоюються, що кит міг бути продуктом російської шпигунської програми.

Популярні новини зараз

Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом"

5-6 днів у повній темряві: експерт назвав міста, які першими поринуть у блекаут

Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух

Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував

Показати ще

Норвезькі та російські експерти підозрюють, що Хвалдимир, вперше помічений голодуючим і самотнім плаваючим неподалік Норвегії в 2019 році, можливо, був частиною програми навчання, що проводиться організацією під назвою Мурманський науково-дослідний інститут морської біології.

Білуга, фото з вільних джерел

Протягом усієї історії є деякі свідчення того, що існували програми з використання підводних ссавців. 2017 року російський державний телеканал визнав, що військові намагалися дресирувати морських ссавців, щоб посилити присутність росії в Арктиці. У ньому йдеться, що програма була розроблена для "допомоги глибоководним пірнальникам і, при необхідності, знищення будь-яких незнайомців, які входять на їхню територію".

Західні експерти вважають, що самотня білуга могла бути спадщиною холодної війни, коли росія нібито намагалася завербувати китоподібних — китів, дельфінів і морських котиків — як шпигунів у ті неспокійні часи.

У 1976 році у звітах ЦРУ говорилося, що Совєти доклали зусиль з навчання дельфінів-афалін розміщувати на кораблях "пакети", такі як пристрої стеження та вибухові речовини.

дельфін

Вважається, що Борис Журид навчав тварин і доглядав їх, стверджуючи, що навчив їх атакувати ворожих нирців і водолазів, але коли проект закінчився гроші, росія була змушена продати їх Ірану в 2000 році. Проте операція могла бути згорнута після того, як на російському сайті держзакупівель з'явилося повідомлення, яке пропонує 21 тисячу доларів за доставку п'яти дельфінів. Успіх цього невідомий.

Цим і пояснюється віра росіян у те, що Україна могла "дресувати" комарів, жаб, голубів та інших представників тваринного світу. Адже якщо це робили вони, то просто припишуть подібні дії й іншим.

Нагадаємо про переможний червень: тарологиня Хомутовська розповіла, що чекає на українців.

Раніше ми повідомляли, що аюрведичний терапевт Марія Ланг розповіла про події на фронті півроку: яку територію звільнять першою.