Українські супермаркети оновили ціни на головний продукт – хліб. Скільки українцям доведеться викласти за буханець, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

В Україні продовжують зростати ціни на всі категорії продуктів, у тому числі тих, що входять до переліку першої необхідності. Так, цінники на хліб у супермаркетах поступово повзуть нагору, але водночас деяка хлібобулочна продукція трохи дешевшає.

Ціни на хліб, скріншот: YouTube

Так, станом на 30 травня батон "Рум'янець" нарізка в середньому коштуватиме 21,95 гривні за 450 грамів. Для порівняння, у квітні цінник становив 23,30 гривні. Водночас батон "Київський Нарізний" подорожчав з 25,75 до 27,50 гривні за 50 грамів.

Цінник на пшеничний батон "Хлібодар Дніпровський" залишився на колишньому рівні - 12,40 гривні за 500-грамовий буханець.

Популярні новини зараз

Жахливий сморід та 112 км углиб: вчені знайшли "колодязь Пекла", якого бояться всі місцеві жителі - "Не бачили фільм "Спуск""

Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список

Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Ціни на хліб. Фото: скрін Мінфін

Хліб житній "Український Столичний" в середньому продається по 38,08 гривні за 950 грамів. Порівняно з попереднім місяцем продукт трохи подорожчав, адже його вартість становила 37,67 гривні.

Ціни на хліб. Фото: скрін Мінфін

Житній хліб "Riga Бородинівський" трохи подешевшав. Цінник знизився з 30,10 до 29,80 гривні за 300-грамовий буханець.

Раніше портал Знай повідомляв, без свого городу буде зовсім тяжко: супермаркети показали нові ціни на зелень.

Також наш портал інформував час хороших знижок: українські супермаркети поділилися новими цінами на соняшникову олію та яйця.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, каша буде смачною, а головне – по кишені: українські супермаркети знизили ціни на рис, гречку та макарони.