Скандально відома захисниця української мови Ірина Фаріон відзначилася черговою витівкою. В ефірі "Radio UA Chicago" вона заявила, що не вважає за людей українців, які не вивчили рідну мову.

Ірина Фаріон у вкрай грубій формі висловилася про українців, які з якоїсь причини не розмовляють рідною мовою. Вона заявила, що не вважає таких осіб за людей і для неї вони є "біологічним сміттям".

Ірина Фаріон / скріншот з відео

"Скільки мов ти знаєш, це банальна фраза, стільки разів ти і людина. Якщо ти не знаєш своєї мови, то ти взагалі не людина. Це сміття. Просто біологічне сміття. Істота, яка зрадила свою мову", - заявила вона.

За словами Ірини Фаріон, ніхто з російськомовних українців не може не мати жодного виправдання та заявила, що навіть ті люди, які давно виїхали за кордон, прищеплюють дітям любов до рідної мови.

Популярні новини зараз

Пенсії у жовтні: кому будуть встановлені щомісячні доплати

Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку

Показати ще

"Жодного виправдання не може бути. Люди живуть в Америці, в Австралії, виїхали з материкової України на початку 20 століття і навчили дітей українською мовою. А то ходить українською землею, жере наш хліб і не вивчило української мови", - зазначила Фаріон.

Раніше портал Знай повідомляв, Ірина Фаріон порівняла мову з неприємною хворобою, суржику теж дісталося: "Напиши в паспорті, ти зрадник..."

Також наш портал інформував, "Якою треба бути свратою б*длотою": Лариса Ніцой звернулася до воїна ЗСУ з претензією.

Крім того, ми писали, колишня наркобариги Чернецького вирішила підняти бойовий дух голими сосками: "Хоч би не ганьбилася".