Президент "Київміськбуду" Ігор Кушнір готується до перевірок Київради на Евересті.

Не так давно Ігор Кушнір виїхав за кордон. Спортивні ЗМІ подають цю новину максимально позитивно: "Українське подружжя здійснило сходження на Еверест". І все б нічого, якби не війна і заборона чоловікам призовного віку перетинати кордон, наголошують в тг-каналі Bigus.info.

Ігор Кушнір. Фото: Youtube

Нещодавно ми писали про те, як збагатилося та розрослося оточення президента компанії "Київміськбуд" Ігора Кушніра, відколи він став до керма державної компанії. слід зазначити, що 80% активів компанії у київської міської адміністрації, та теоретично належать громаді міста.

Сходження на Еверест. Фото: Youtube

Популярні новини зараз

Українських чоловіків можуть "повернути" додому вже зовсім скоро: від мобілізації не сховатися

По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку

"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня

В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші

Показати ще

Нагадаємо, що будівництва "Київміськбуду" у столиці стоять заморожені, а інвестори роками чекають ключі від своїх квартир. Тим часом родичі й оточення Кушніра розбудовуються у Конча-Заспі, а фірми наближені до нього, отримують підряди на мільярди.

Недобуд Київміськбуду. Фото: Youtube

На днях Київрада почала роботу над створенням комісії для перевірки діяльності "Київміськбуду". Невідомо, що зможе зробити ця комісія, якщо сам Кушнір втік за кордон?

Юристи вже надіслали запит до Держприкордонслужби з проханням пояснити, як Кушніру вдалося перетнути кордон.

Нагадаємо, ми писали, що "Київміськбуд" хочуть перевірити після скандалу: забудували Козин маєтками родичів Кушніра.

Як повідомляв "Знай.ua" розкішні маєтки в Європі, продаж російського вугілля фірмам з ЄС: як живе родина зрадника Миколи Азарова.

Також "Знай.ua" інформував, в Україні разом із покупкою квартири можна набратися серйозних проблем: як розібратися з дешевими варіантами.