Для всіх наших дорогих читачів, які стосуються отримання пенсійних виплат, є дуже важлива інформація щодо добровільних внесків. Чимало українців цікавляться, чи є можливість вносити кошти одразу за кількох осіб.

На це питання є відповідь у прес-служби Пенсійного фонду України.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Українець звернувся до ПФУ з таким питанням: "У квітні склав онлайн Договір з Пенсійним фондом України та сплатив добровільні внески за дружину. Як можна скористатися цим сервісом, щоб сплачувати внески ще й за сестру?".

У відповідь на це у ПФУ заявили, що для сплати добровільних внесків за кількох осіб або за себе та за когось необхідно укласти в електронній формі окремі Договори щодо кожного конкретного одержувача.

Популярні новини зараз

Абоненти збунтувалися проти Lifecell: деруть гроші за "міфічний" 4G, а на ділі навіть 2G не ловить

Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу

"Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Оформлення пенсії, скріншот: YouTUbe

"Тобто алгоритм укладання Договору про сплату добровільних внесків на користь ще однієї особи, у Вашому випадку на користь сестри, аналогічний до того, який Ви укладали вперше. Ознайомитися з інформацією як укласти Договір на добровільну участь можна тут: https://tinyurl.com /mtmfpz8h", - зазначили у Пенсійному фонді.

При цьому інформацію про укладені Договори на добровільну участь можна переглянути у вкладці "Мої договори на добровільну участь" у Вашому особистому кабінеті як особа, яка здійснює платіж.

Наступну періодичність та розмір сплати добровільних внесків за кожним із укладених Договорів можна визначати самостійно.

Нагадаємо, помилка Пенсійного фонду дорого обійдеться вам: юристи радять, на що звертати увагу.

Раніше повідомлялося, пенсія у працюючих пенсіонерів: коли чекати збільшення і що треба робити.

Також, фахівці розповіли, як запобігти низьким виплатам: "При розрахунку можуть зменшити".