Вальпургієва ніч – стародавнє свято, яке відзначають у ніч із 30 квітня на 1 травня. В цей час стирається межа між світом мертвих і живих, а нечиста сила опускається на землю.
Його також називають Відьомою багаттям та Вночі відьом.
ПРИМЕТИ Вальпургієвої ночі
Вважається, що цієї ночі сняться пророчі сни. При цьому багато прикмет пов'язані з вогнем, який у це свято має особливу очисну силу від злих духів, пристріту та псування.
Предки у ніч на 1 травня спалювали опудало відьми, а поріг посипали попелом. Це захищало житло від вторгнення нечистої сили, яка не могла проникнути в приміщення, доки не перерахує всі піщинки.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
У сучасному світі тим, хто хоче захиститись від негативної енергії, на Вальпургієву ніч треба запалити в будинку свічки.
Для того, щоб зберегти красу, потрібно вранці 1 травня вмитися росою. Цей час сприятливий для будь-яких косметичних процедур.
ОБРЯДИ Вальпургієвої ночі
1. Перед сном потрібно налити в склянку чистої джерельної води та кладуть зверху фото обранця. Потім дрібку солі розсипають на губи на фотографії. Склянку з фотографією ставлять під ліжко і лягають спати. Вважається, що цей ритуал допомагає повернути того, хто пішов до іншого або залучити нове кохання.
2. На невелику тарілку кладуть шматочок льоду. Поки жінка дивиться, як тане лід, вона повинна уявляти, що також зникають перешкоди, що поділяють її з коханою людиною. Коли лід повністю розтане, воду збирають і непомітно додають до пиття обранця.
Розбудити духів стихій та зробити їм подарунок
У духів просили практично одне й те саме з року в рік: забезпечити здоров'я, благополуччя, гарний урожай.
Вважалося, що духи стихій, які забезпечують урожай на зиму, йдуть у потойбічний світ - Навь, а навесні повертаються до Яви, щоб творити нову природу. З 30 квітня по 1 травня ворота Наві були відчинені. Саме тому в Україні цей день називався "Навський Великдень" . Волхви приносили духам щедрі дари: кошик із хлібом та фруктами опускали в озеро, як частування для водяних.
Робили також подарунки матері-землі та іншим стихіям. Можна вийти на природу, вирити невелику ямку та з любов'ю покласти в неї яйце – подарунок матері-землі. Воно обов'язково має бути на серветці жовтого кольору, оскільки це колір сонця. Після цього ямку закопати.
Нагадаємо, на чому можна відварити рис, окрім простої води та молока: після цього рішення вам "знесе дах".
Раніше ми повідомляли, що цей "дует" вирішить вашу проблему: що додати в шампунь, щоб волосся перестало випадати і росло.