Національний банк України ввів в обіг купюри 500 гривень нового зразка та розповів українцям, чим нові банкноти відрізняються від старих.
Нові купюри у обігу з'явилися з 25 квітня, повідомили у пресслужбі Нацбанку. Вони виготовлені за зразком 2015 року, а також мають рік випуску та підпис голови НБУ Андрія Пишного.
Це планова програма для заміни пошкоджених та зношених банкнот. Однак міняти старі на нові купюри не потрібно, бо всі зразки 500 гривень залишаються в обігу.
"Вони перебуватимуть у обігу разом з іншими банкнотами цього номіналу попередніх років випуску та обов’язкові до приймання всіма фізичними та юридичними особами без будь-яких обмежень на всій території України", - попередили українців.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Також у відомстві нагадали, що згідно із законодавством, на банкнотах має стояти підпис чинного голови НБУ. Зазвичай, коли змінюється голова, в обіг вводять нові банкноти, при цьому старі та купюри з вадами виводять.
Крім того, зміни від НБУ ускладнять діяльність аферистів, які найчастіше підробляють саме банкноти номіналом 500 гривень.
Раніше ми писали про те, що потрясіть гаманець: за особливу монетку в 10 коп можна отримати 8,5 тисячі грн
Як повідомляв Знай.ua, юрист пояснив, чому можна не боятися повістки через реєстр військовозобов'язаних: "Дію" можна завантажувати заново
Також портал Знай.ua писав, що безробітним переселенцям видають ваучери на працевлаштування: як скористатися і що потрібно для отримання