Національний банк України у 2023 році запланував проведення виїзного моніторингу шістьох об'єктів оверсайту.
Про це інформує пресслужба НБУ. Оверсайт це нагляд за платіжними системами на відповідність вимогам законодавства України та міжнародним стандартам. Нацбанк перевірить, чи повною мірою забезпечуються заходи для безперервної роботи платіжної інфраструктури.
"Метою моніторингу є дотримання вимог законодавства та достатності заходів, що вживаються ними для забезпечення безперервного, надійного та ефективного функціонування платіжної інфраструктури",
Нацбанк повідомляє, що проводитиме виїзний моніторинг. Цього року будуть здійснені перевірки шести установ.
Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
- ЕЙСІ ДІСІ Процессінг (ІІ квартал);
- ПрАТ "Український процесінговий центр" (ІІ квартал);
- ТОВ "УКРАЇНСЬКА ПЛАТІЖНА СИСТЕМА" (ІІІ квартал);
- ТОВ "ФК "КОНТРАКТОВИЙ ДІМ" (ІІІ квартал);
- АТ КБ "ПриватБанк" (ІV квартал);
- АТ "УКРПОШТА" (ІV квартал).
Нагадаємо, ми писали, що Нацбанк ввів історичні зміни: тепер ніякого банківського дня.
Як повідомляв "Знай.ua", долар по 42,2 та девальвація гривні: курс валют на квітень потішить українців, але потім може настати крах.
Також "Знай.ua" інформував, в Україні підробляють валюту: які фальшиві банкноти найчастіше зустрічаються.