Представники Української православної церкви Московського патріархату, яких виселили з Києво-Печерської лаври, відкрито просувають російську пропаганду, доводячи, що росія не нападала на Донбас. Відповідне відео було опубліковано у мережі.

Попи УПЦ МП нерідко публічно демонстрували проросійську позицію і потрапляли до різноманітних скандалів. Цього разу вирішив відзначитися чернець із Києво-Печерської лаври.

Піп УПЦ МП. Фото: скрін youtube

Так, представник УПЦ МП підійшов до людей і почав активно просувати пропагандистські гасла, мовляв, Донбас повстав, а росіяни ні в чому не винні. Також він заявив, що Майдан не дав нічого добре Україні, і про Європу можна навіть не мріяти.

"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили. Україна першою бомбила Донбас. Що Майдан дав хорошого Україні? Жодної Європи не буде", - заявив піп.

Популярні новини зараз

"Мобільне рабство": абоненти Vodafone не витримують систематичного подорожчання послуг

Внаслідок нічного ракетного удару по Києву загинули діти (оновлено)

Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити

Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською

Показати ще

Нагадаємо, що адміністрація заповідника "Києво-Печерська лавра" розірвала договори з УПЦ МП на оренду приміщень та зажадала від ченців залишити територію до 29 березня. Представники УПЦ МП неодноразово намагалися оскаржити рішення і навіть погрожували, що не виселятимуться та віддаватимуть державі цінності, які зберігаються у Лаврі.

Раніше портал Знай повідомляв, московські попи згадали, як молилися за Зеленського: тепер просять, щоб не виганяв із Лаври.

Також наш портал інформував, що Василь Ломаченко ротом московського попа просить зняти заборону на УПЦ: "Що коїться..."

Крім того, ми писали, Василь Ломаченко порівняв Україну з Німеччиною часів Другої світової: не подобається боротьба з московськими попами.