У березні планета Сатурн плавно переходить у сузір'я Риб, це дає можливість деяким представникам Зодіакального кола знайти нове покликання або помітно піднятися кар'єрними сходами.

Фінансовий успіх та професійні успіхи чекають у березні лише одну парочку із Зодіакальної палітри – це Овни та Близнюки.

Про це розповів один із українських астрологів, який публікує свої прогнози в мережі YouTube.

Сузір'я Близнюків, скріншот: YouTube

Сузір'я Близнюків

Для вас відкриваються дуже добрі фінансові можливості! Ваш довгоочікуваний професійний зліт повинен нарешті здійснитися, а приємний сюрприз у вигляді фінансового бонусу може прикрасити ваші старання.

Популярні новини зараз

"Якось злиденно...": українець у Європі очманів від сервісу Vodafone за 200 гривень, вдома за таке доведеться віддати тисячу

Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Показати ще

Вам рекомендується оточити себе людьми, які поділяють ті самі прагнення, що й ви! Не соромтеся виявляти наполегливість і використовувати надану вам можливість для просування кар'єрними сходами.

Сузір'я Овна, скріншот: YouTube

Сузір'я Овна

На початку березня зірки виявляться на вашому боці! Завдяки їхній допомозі у вас, ймовірно, з'явиться шанс отримати багато грошей.

Вам потрібно продовжувати нарощувати свої зусилля щодо покращення своїх навичок, що вплине на ваш фінансове становище. На роботі цілком можливо, що вас підвищать на службі, що може суттєво вплинути на ваш дохід.

Нагадаємо, слухайте себе і сподівайтеся на друзів: що приготувала весна 2023 року різним знакам Зодіаку, щасливчиків лише четверо.

Раніше повідомлялося, почуття та пристрасть правлять їх світом: романтичний гороскоп на березень, знайди себе у списку "гарячих" коханців.

Також, застій, початок нового або ж вибір без вибору: таролог Аліна Білич розповіла, що чекає на українців вже днями.