Кінець лютого 2023 року – річниця повномасштабної війни, розпочатої росіянами 365 днів тому, 24 числа.
Підло, рано вранці, почавши з ракетних атак багатьма українськими містами. Уся увага городян пов'язана саме з цією датою. Бо незрозуміло, чого чекати від окупантів, котрі люблять сакральні дати. Але цей рік показав, що воїни ЗСУ не дадуть мирному населенню образити. Тому можна й відволіктися, але лише злегка, від війни, щоб обговорити щорічне питання – переведення часу на годину вперед/годину тому.
Щороку в Україні традиційно проводять переведення годинника — двічі на рік. Восени – перехід на зимовий час, а навесні – на літній. І це незважаючи на те, що з кожним роком повторюється те саме — спроба відмовитися від подібних переходів. Багаторазово висловлюється думка про можливу відмову від переведення годинника... але в 2023 році такий крок не буде зроблено. Тому, як і раніше, на початку літнього періоду необхідно буде перевести годинник на годину вперед.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Відповідно до стандартів, перехід на літній час відбудеться в останню неділю березня – у ніч із 25 на 26 березня 2023 року. У цей момент рекомендується перевести стрілки годинника на годину вперед. Літній час діятиме до останньої неділі жовтня, коли зазвичай годинникові стрілки переведуть на годину тому, і Україна перейде на зимовий час.
Нагадаємо, в Україні дорожчають тепличні овочі, але так буде не завжди: коли ціни підуть на спад
Як повідомляв "Знай.ua", обдеруть до нитки: за несплату боргів можуть конфіскувати навіть брудний посуд українців
Знай.ua писав, 25 тисяч гривень на руки: кому з українців виплатять кругленьку суму і що для цього потрібно