Іноді зірки, які висвітлюють нам дорогу після заходу Сонця, можуть підказати, як діяти в тій чи іншій ситуації. Багатьох українців цікавлять і турбують питання, що ж станеться рівно за рік, відтоді, як російські окупанти ступили на нашу землю.

Відомий український астролог Олексій Кириченко поділився прогнозом на кінець лютого. Астроексперт побачив, що до останніх днів останнього зимового місяця в Україні можна готуватися до кількох атак окупантів.

Про це астролог Олексій Кириченко розповів у новому відео на своєму YouTube каналі.

Українські захисники, фото: Unian

Він припускає, що до річниці війни у ​​п'ятницю, 24 лютого, буде кілька напружених аспектів, якими спробують скористатися російські війська.

Популярні новини зараз

У ДТЕК зробили заяву щодо блекауту в Україні: до чого готуватися

Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня

Коли закінчаться вимкнення і графіки: готуйтесь до свят у темряві

ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати

Показати ще

Як зазначає астролог Олексій Кириченко, Сонце наближається до Сатурна та окупанти розпочнуть штурм.

Астролог зазначив, що до 20 лютого Сонце наближається до Сатурна і це вказує на те, що окупанти розпочнуть штурм у найгарячішій точці Бахмуті.

"Сатурн означає закривати, оточувати, обмежувати. Тому Бахмут закривають для цивільних. Російські війська штурмуватимуть найближчим часом Фортеця Бахмут", - каже астролог у прогнозі.

Найнебезпечнішими днями у лютому Кириченко назвав 19, 21, 22 та 26.

За його словами, у березні масованих ракетних обстрілів з боку окупантів буде менше. "Це не означає, що не буде обстрілів, але масованих не прогнозується", - каже Олексій.

Нагадаємо, "Піде Кавказ і звільниться Придністров'я": відомий астролог показав, як розпадеться росія.

Раніше повідомлялося, які три знаки Зодіаку досягнуть успіху в березні: астрологи склали щасливий гороскоп.

Також, довіряй, але добре перевіряй: ці знаки Зодіаку справжні профі в маніпуляції свідомістю, навіть моргнути не встигнете.