Продавці частенько грішать тим, що дурять покупців. Схеми використовують різні, але не всім вони відомі. Щоб не потрапити на хитрощі, слід бути пильними і на касі, і в торговельній залі, тим більше закон "Про захист прав споживачів" гарантує українцям безпечну покупку, нагадують у Держспоживслужбі.
Згідно із законодавством, усі покупці мають право на отримання достовірної інформації, у тому числі й вартості товару. У разі відмінностей між цінником та ціною в чеку можна звернутися до адміністрації магазину.
Також касири не можуть відмовити покупцеві пробити товар за цінником, але якщо таке все ж таки відбудеться, покупці повинні написати скаргу до Держспоживслужби.
Покупцям потрібно бути уважними при купівлі будь-якої продукції. Магазини повинні дотримуватися правил. Наприклад, товар зважують без урахування тари, щоб не довелося переплачувати за той самий пластик.
Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає"
Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..."
Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
А ось щоб не купити замість м'яса чи риби лід, краще обирати охолоджену продукцію, а не заморожену. Тим більше, що так можна простіше визначити, наскільки вона свіжа. Ще не буде зайвим взяти з собою кантерні ваги, оскільки на ринках часто обважують покупців.
Нагадаємо, дефіциту можна не боятися: українців заспокоїли прогнозом щодо наявності та цін на пальне
Раніше ми писали про те, що українцям буде важче скористатися кредитними коштами українських банків.
Як повідомляв Знай.ua, тюрма чи штраф? У якому разі українцям загрожує найсуворіше покарання за ухилення від мобілізації