Продавці частенько грішать тим, що дурять покупців. Схеми використовують різні, але не всім вони відомі. Щоб не потрапити на хитрощі, слід бути пильними і на касі, і в торговельній залі, тим більше закон "Про захист прав споживачів" гарантує українцям безпечну покупку, нагадують у Держспоживслужбі.

Згідно із законодавством, усі покупці мають право на отримання достовірної інформації, у тому числі й вартості товару. У разі відмінностей між цінником та ціною в чеку можна звернутися до адміністрації магазину.

Супермаркет, каса, фото: Знай.ua

Також касири не можуть відмовити покупцеві пробити товар за цінником, але якщо таке все ж таки відбудеться, покупці повинні написати скаргу до Держспоживслужби.

Покупцям потрібно бути уважними при купівлі будь-якої продукції. Магазини повинні дотримуватися правил. Наприклад, товар зважують без урахування тари, щоб не довелося переплачувати за той самий пластик.

Популярні новини зараз

Які квартири здають військовим на Донеччині за 17 тисяч: "Адекватних слів немає"

Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..."

Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

Ринок, фото: Знай.ua

А ось щоб не купити замість м'яса чи риби лід, краще обирати охолоджену продукцію, а не заморожену. Тим більше, що так можна простіше визначити, наскільки вона свіжа. Ще не буде зайвим взяти з собою кантерні ваги, оскільки на ринках часто обважують покупців.

Супермаркет, м'ясо, фото: Знай.ua

Нагадаємо, дефіциту можна не боятися: українців заспокоїли прогнозом щодо наявності та цін на пальне

Раніше ми писали про те, що українцям буде важче скористатися кредитними коштами українських банків.

Як повідомляв Знай.ua, тюрма чи штраф? У якому разі українцям загрожує найсуворіше покарання за ухилення від мобілізації