Попри нещодавню заборону президента України Володимира Зеленського, чиновники і депутати продовжують порушувати закон. Цього разу на найдорожчому курорті помітили Юлію Тимошенко.

Про це повідомляє журналіст Михайло Ткач у своєму новому розслідуванні про "Батальйон Дубай".

Справа в тому, що народна депутатка, а також лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вирішила розпочати цей рік дорого. Навіть незважаючи на те, що в країні йде кровопролитна війна, і закон зобов'язує її через професію постійно бути на роботі.

Юлія Тимошенко, фото: Instagram

Однак це не завадило провести жінці відпустку на території ОАЕ у Дубаї. Зупинилася вона на віллі п'ятизіркового готелю Kempinski на насипному острові Палм-Джумейра.

Популярні новини зараз

"Якось злиденно...": українець у Європі очманів від сервісу Vodafone за 200 гривень, вдома за таке доведеться віддати тисячу

Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням

Введено податок на город – хто і скільки заплатить: дачники та мешканці сіл такого не чекали

З Європи можуть видворити тисячі українських біженців: хто може потрапити "під роздачу"

Показати ще

Під час відпустки жінка поводиться досить відсторонено, щоб її ніхто не бачив. На набережній практично не з'являється, щоб ніхто не розкрив її відпочинок. Проте, в об'єктиви камери вона все ж таки потрапила.

Вона з чоловіком на приватному закритому пляжі була на початку січня, але швидко про це пошкодувала. Вона помітила гостру увагу до себе і різко почала залишати пляж.

За кілька днів вона вже повернулася до Києва, проте тепер про її відпочинок говорить весь інтернет.

До речі, родина доньки політика переїхала в Дубай ще до початку війни, тому що, очевидно, були попереджені, і зараз там перебуває більшу частину свого часу. Наприклад, зять Артур Чечеткін був помічений у Відні, коли Юлія Тимошенко була там із робочим візитом.

Нагадаємо, що Тищенко, Арахамія та партія Юлії Тимошенко: хто став на захист ОПЗЖ у парламенті

Раніше повідомлялося, що Юлія Тимошенко сфотографувалася з бійцями у шпиталі: українці заговорили про хайп на війні

Також, Юлія Тимошенко пояснила, чому змінила зачіску