З боку розмова з кішкою може виглядати безглуздо, адже тварина все одно не розуміє людської мови. Втім, експерти довели, що спілкування з домашнім улюбленцем має сенс та дає свої плюси. Про це пише ТСН.

По-перше, розмовляючи з кішкою, господар зміцнює зв'язок з улюбленцем. Часте та ніжне спілкування дозволить кішці ще більше довіряти людині та бути впевненою, що її захистять від різних небезпек. Наприклад, якщо у тварини щось хворітиме або буде якась небезпека, то вона підійде лише до "довіреної особи".

Кіт. Фото: скрін youtube

По-друге, спілкування з твариною дозволяє покращити розуміння її "мови". Через якийсь час господар зможе по інтонації розуміти, чого хоче від нього домашній улюбленець. За тональністю можна навіть визначити, що їй щось болить, адже у кішки часто змінюється голос при захворюваннях.

По-третє, тварина теж може навчитися розуміти людину. Якщо кішка регулярно чує схожі слова, що супроводжуються тими самими жестами, вона зможе приблизно зрозуміти що від неї хочуть.

Популярні новини зараз

Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа

Змії пішли в атаку на українців: як запобігти укусам і чи існує ефективний антидот

Відмова може бути вигідною: українцям пояснили переваги

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Показати ще

Кіт. Фото: скрін youtube

Крім того, спілкування з кішкою може допомогти в засвоєнні їй поведінки. Наприклад, якщо ви не хочете чути нявкання в нічний час, то не варто їй відповідати і згодом тварина зрозуміє, що в цей час приділяти їй увагу не будуть.

Раніше портал Знай повідомляв, забудьте про ватні палички: як правильно чистити вуха котам і яких помилок припускаються господарі.

Також наш портал інформував, як легко та швидко очистити одяг від котячої або собачої вовни: 4 безпрограшні способи.

Крім того, ми писали, чому коти так люблять новорічний дощ із ялинки і що робити, якщо пухнастик проковтнув мішуру.