Різдво вже стукає у двері всіх нас, до кого не постукало 25 грудня. Українцям розповіли про справи, які має зробити кожна жінка на Святвечір, 6 січня. Рік тоді буде вдалим для вас.
Різдво – велике свято, до якого потрібно підготуватися не лише фізично, а й морально, а жінка бере на себе роль хранительки сімейного вогнища. Її роль величезна, тому що вона створює в житлі гармонію та затишок.
Перед святом вона має сповідатися, щоб із чистою душею приготувати 12 пісних страв до свята. День 6 січня має початися з очищення будинку, а саме: прибирання будинку, та звільнення від старих непотрібних речей.
Далі приступаємо до приготування їжі. Жінка має встигнути все зробити до обіду, бо ввечері розпочинається у церкві літургія.
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Поки на небі не з'явиться перша зірка, нічого не можна їсти. Вся сім'я одягається в новий гарний одяг, а також збирається за святковим столом із 12 стравами.
Усі щиро починають молитися і запалюють свічку – господар у цей час пробує кутю. Спиртні напої у своїй вживати заборонено. Коли вечеря закінчилася, вирушайте до церкви.
Люди вірили, що всі ворожіння на Різдво обов'язково збуваються, і дівчата найчастіше хотіли таким способом передбачити свою долю. Не треба сперечатися ні з ким, і не конфліктувати.
Рекомендується бути милосердними, допомагати тим, хто цього потребує, робити сюрпризи рідним і близьким, і тоді обов'язково рік буде благополучним як для вас, так і для всієї вашої родини.
Нагадаємо, що водіїв порадували оновленими цінами на бензин, дизель та автогаз: що й на скільки подешевшало.
Раніше ми повідомляли, що митрополит ПЦУ розповів, чи можна святкувати різдво і 25 грудня та 7 січня: "Зайвої молитви не буває".