В Україні через воєнний стан продовжує діяти мораторій на тарифи на комунальні послуги, зокрема на газ.

У січні 2023 року для українців практично не зміняться у порівнянні з груднем. Найбільше клієнтів серед українців НАК "Нафтогаз "України". Фірма продає газ за тарифом 7,96 грн за кубометр 98% українців.

Відкритий газ. Фото: Скриншот YouTube

У інших постачальників тарифи на газ коливаються від 7,7 до 9,99 грн за кубометр. Найнижчу ціну на газ встановила компанія "Еру Людям" – 7,70 грн за кубометр.

Ціни на газ Фото: інфографіка

Популярні новини зараз

5-6 днів у повній темряві: експерт назвав міста, які першими поринуть у блекаут

Карпатська мольфарка побачила перемогу України: "За допомогою..."

Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою

Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає

Показати ще

Річні тарифи доступні лише для діючих клієнтів газопостачальних компаній. Для нових запроваджена ціна в рамках місячного тарифу, яка може виявитися суттєво вищою за річний. Тому перед підключенням до нового постачальника краще ретельно вивчити усі тарифні плани.

Данило Гетманцев заявив, що тарифи на комуналку зростуть після опалювального сезону. Тобто, їх можуть переглянути у квітні.

Протягом опалювального сезону тарифи не будуть змінюватися. Після опалювального сезону – напевно. Будемо бачити ситуацію, але моє переконання, що тарифи повинні бути економічно обґрунтовані, – заявив Гетьманцев.

Нагадаємо, ми писали, що тарифи на комуналку та пенсії: що зміниться з 1 січня 2023 року.

Як повідомляв "Знай.ua" підвищення тарифів на комуналку: до чого готуватись українцям.

Також "Знай.ua" інформував, українці одержують по 5 тисяч міфічного боргу, Нафтогаз виправдовує облгази: "Умисно не передають".