Відповідно до стихій — земля, вогонь, вода, повітря, змінюються музичні вподобання.

Повітряні знаки (Терези, Близнюки та Водолій) люблять продумані тексти, але все ще можуть насолоджуватися техно з футуристичним звучанням, і, нарешті, водні знаки (Риби, Рак і Скорпіон) віддають перевагу музиці, у якій вони можуть зануритися, оскільки їм подобається більш артистична музика. Вогняні знаки (Овен, Лев і Стрілець) віддають перевагу бадьорій та енергійній музиці, а земні (Телець, Козеріг і Діва) люблять музику, яка звучить більш органічно, чуттєво та душевно. Про це пише астролог Аннабель Гат, яка досліджувала це питання.

Музикант. фото: скриншот з відео

Овен

Люди, народжені Овнами, як правило, процвітають завдяки музиці, яку вони відчувають у своєму тілі, а не просто чують вухами. Вони від природи енергійні, сміливі люди, тому їм подобається, щоб їхні мелодії відображали цю енергію.

Популярні новини зараз

"Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників

Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів

Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій

В Україні повернули обов'язкові повірки лічильників, але не всім: хто може уникнути цієї процедури

Показати ще

Телець

Телець управляється Венерою, планетою краси, музики та мистецтва, і любителі музики, що народилися у Тельці, часто тяжіють до музики, яка відчуває себе природною та органічною, і не передбачає багато вигадки.

Близнюки

Близнюками керує Меркурій, планета, відповідальна за спілкування. Цей повітряний знак, що багато розмовляє і ще більше думає, потребує постійної розумової стимуляції, тому швидкі та ліричні джеми — це безперечно чашка чаю Близнюкам.

Рак

Рак — водяний знак, що робить їх творчими, чутливими та емоційно керованими — і ці якості також виливаються в їхній музичний смак. Вони від природи ностальгічні люди, тож не дивуйтеся, дізнавшись, що вони все ще слухають свої улюблені шкільні плейлисти.

Лев

Ці вогняні знаки цінують креативність і хочуть відчувати радість, коли слухають музику, тому вони люблять пристрасні та драматичні пісні так само, як і веселі та веселі.

Діва

Діви люблять змістовні пісні та, як правило, віддають перевагу співакам і авторам пісень, які охоплюють широкий спектр смаків. Поки він розмовляє з ними, Діви слухатимуть будь-що!

Терези

Терези люблять бути закоханими, і це має сенс, оскільки Терезами керує Венера, планета, яка управляє такими речами, як краса, музика та кохання. Однак, Терези люблять ліричні пісні про кохання, і їм подобається знаходити сенс у текстах, щоб підключитися до музики.

Скорпіон

Скорпіони віддають перевагу музиці, яка дає їм зв’язок зі своїми емоціями та допомагає глибоко відчути речі. Їх можуть привабити темніші, андеграундні жанри, а також пісні зі складними та загадковими текстами.

Стрілець

Цей вогняний знак любить танцювати цілу ніч і тяжіє до високоенергетичної музики, і він цінує прослуховування широкого діапазону жанрів і стилів, включаючи міжнародну музику.

Козеріг

Багато Козерогів оцінять старовинні мелодії, тож не дивуйтеся, якщо вони захоплюються старовинними мотивами.

Водолій

Водолій — це людина, яка завжди джемує під щось, про що ви ніколи не чули, і слухає контрабандні записи останніх музикантів інді-техно. Оскільки знак управляється Ураном, планетою інновацій, ці повітряні знаки люблять музику, яка є унікальною, футуристичною та незвичайною.

Риби

Риби люблять музику, яка дає їм змогу втекти від повсякденного життя, тому будь-що, починаючи від гіпнотичних ембієнт-ритмів і закінчуючи емоційно глибокими баладами, змусить їх рухатися. Будучи природним творчим і чутливим водяним знаком, музика важлива для Риб, і вони цінують загубитися в художньому виконанні пісні.

Нагадаємо, ми писали про дати магнітних бур у листопаді: коли берегти голови та як пережити коливання.

Як повідомляв "Знай.ua" знаки Зодіаку, яких закрутить божевілля кохання вже цієї зими: хто в цій невгамовній четвірці.

Також "Знай.ua" інформував, що Близнюки нерішучі, а Козероги прокрастинатори: яку найгіршу звичку мають знаки Зодіаку.