Повномасштабна війна в Україні триває вже майже вісім місяців. Коли цей кошмарний сон закінчиться – ніхто не знає, тож народ почав адаптуватися до нинішніх умов. У тому числі мова і про школярів.
На тему освіти під час війни висловився Міністр освіти та науки Сергій Шкарлет у власному Telegram -каналі, де регулярно повідомляє про нинішню ситуацію у цій сфері.
Наприклад, на сьогоднішній день цілих 70% українських шкіл мають укриття, в які діти спускатимуться у разі повітряної тривоги. Тобто це дозволяє їм далі навчатися "за партами".
Ще 30% шкіл мають підготувати найближчим часом.
Також, Шкарлет зазначив, що якщо говорити про навчальні заклади загалом, то забезпеченість захисними спорудами становить понад 62%, а ось готовність до опалювального сезону сьогодні становить уже 90%. Тобто, найближчими тижнями це питання має вирішитися.
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Варто також зазначити, що через обстріл українських міст, які частішали, дітей у більшості областей України було переведено на дистанційне навчання. Це рішення було раптовим, оскільки ніхто не очікував на новий терор.
З 10 жовтня до 14 діти мали сидіти вдома, а потім уже виходити на навчання, але вранці 17 жовтня все повторилося. Зокрема, у Києві та Київській області дітей залишили ще на один тиждень удома.
При цьому під час повітряної тривоги ніхто не вчиться, що знову робить велику прогалину в освітньому процесі.
Нагадаємо, що за вартістю золота: українці почали готуватися до холодів і створили високий попит на дрова .
Раніше повідомлялося, що ці речі обов'язково потрібно мати вдома: як рятуватися при відключенні світла, газу та опалення
Також у Верховній Раді України оголошено про нові штрафи для водіїв: які спекуляції з номерами творять українці