Для того, щоб полуниця краще вродила у наступному році, наприкінці сезону вона однозначно потребує правильного удобрення. У цьому сходяться усі городники.
Водночас багато садівників обмежується лише вересневою підгодівлею. Адже, як вважається, поживні речовини, внесені в жовтні, рослиною не засвоюються. Саме тому у багатьох дачників склалося неоднозначне ставлення до осіннього підживлення.
Проте, на основі свого досвіду багато фахівців в області вирощування полуниці сходяться на думці, що в жовтні не варто ігнорувати внесення добрив.
За їхніми словами, це потрібно робити до тих пір, поки не настали очевидні заморозки, саме у цей період ягода прекрасно засвоїть поживні речовини. Щобільше, це дозволить рослині без особливих проблем пережити зиму.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Досвідчені садівники звертають увагу на те, якщо не проігнорувати жовтневе внесення підгодівлі, то урожай наступного року обіцяє бути багатим і якісним.
Якими добривами підживлювати полуницю восени
Побутує думка, що можна просто повторити вересневу підгодівлю, оскільки потреби культури залишилися колишніми. Проте, слід пам'ятати, що у пріоритеті з поживних речовин залишаються фосфор і калій.
Саме тому можна сміливо вибирати будь-яке добриво, в складі якого присутні дані компоненти. А вводити осінню підгодівлю полуниці слід згідно з інструкцією. Наступного ж року залишиться лише підживити полуницю навесні й радіти багатому урожаю
Нагадаємо, питимемо несолодку каву і чай? Виробники цукру зіткнулися з проблемами
Як повідомляв "Знай.ua", про смажені страви доведеться забути: ціна на соняшникову олію викреслить їх з меню
Також "Знай.ua" писав, як виплачуватимуть пенсії у майбутньому: у ПФУ повідомили про зміни