Кілька тижнів тому російський диктатор путін почав часткову мобілізацію по всій країні, після чого близько 700 тисяч громадян вирішили втекти. Тепер росіян почали лякати цивілізованим світом.

Пропагандисти запустили пропагандистський ролик, в якому висміяли всіх, хто вирішив назавжди залишити територію Росії через страх померти в Україні.

На ролику сім'я з трьох людей летить у літаку, і обговорюють те, як почнуть нове життя далеко від мобілізації, але тут вони зіткнулися з першими труднощами. Точніше навіть не труднощами, а всіма стереотипами, які спромоглися згадати російські пропагандисти.

Мобілізація у Росії. Фото: скрін youtube

"Ну нарешті, відлітаємо. Як я давно хотів це зробити. Так шкода, батьківщина все-таки" - обговорює свій переїзд сім'я.

Популярні новини зараз

Конституційний суд встановив розмір мінімальної пенсії: борги з неї стягнути не вийде

Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Після цього вони із сусідкою за місцем у літаку почали також говорити про нове життя в США, після чого до неї підійшла її дружина. Вони були нетрадиційною сексуальною орієнтацією, що дуже збентежило родину з Росії. Ось перший стереотип.

Далі настав час обіду, і у чоловіка відібрали судок із м'ясом через те, що за ним сиділи вегетаріанці, яким не сподобався запах. Стюардеса зазначила, що всі мають бути солідарними. Стереотип №2.

Пропагандисти. Фото: скрін youtube

Далі у них вийшла одна з найсмішніших і найстрашніших сцен цієї мініатюри. Чорношкірий хлопець намагався пройти без черги до туалету, за що його росіянин почав принижувати словесно. На це інші пасажири обурилися і видали вже третій за рахунок стереотип.

"Ви не хочете його пропустити? Його треба пропустити. Ми почекаємо. Його народ довгі роки терпів утиск білими. Ми перед усіма афроамериканцями в боргу", - кажуть інші пасажири. Після цього всі вони почали поклонятися чоловікові. Якесь відсилання до мітингів у США в 2020 році.

Після ще кількох випадків вся сім'я вирішила одягнути рятувальні жилети і стрибнути в океан. Так пропагандисти вирішили мотивувати громадян, що зібралися переїхати. Тобто, для них краще померти на війні, ніж жити поряд із представниками ЛГБТ-спільноти, афроамериканцями, чайлдфрі тощо.

Нагадаємо, що чекати від долара та гривні у 2023 році: українців заспокоїли оптимістичним прогнозом

Раніше повідомлялося, що водіям нагадали про керування під час осінньої негоди: про які правила безпеки не можна забувати

Також, ціни на бензин та повернення дефіциту: як АЗС намагаються заманити клієнтів знижками на дороге паливо