Пенсійне забезпечення в Україні передбачає виплату пенсії в 10-кратному розмірі українцям, які мають певний робочий страховий стаж, та не використовували такі виплати раніше.

Мова йде про вчителів, які пропрацювали на посаді вчителя 30 і більше років. Про те, кому можна отримати велику суму виплат повідомили експерти з пенсійного права на ресурсі "Пенсійний кур'єр".

Пенсіонери, скріншот з відео

У фахівців запитали, чи може людина, яка вийшла на пенсію 2021 році та має педагогічний стаж 50 років отримати додаткові 10 окладів.

Чи можу я зараз отримати десять пенсій, які отримують по виходу на пенсію, якщо я їх не отримала? - запитує українка

Популярні новини зараз

Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня

Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця

Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень

Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування

Показати ще

У відповіді зазначають, що право на виплату грошової допомоги в розмірі десяти місячних пенсій станом на день її призначення мають, зокрема, жінки, які на день досягнення пенсійного віку працювали в закладах та установах освіти державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років і мають страховий стаж 30 років на таких посадах, а також якщо вони до цього не отримували будь-яку пенсію.

Якщо всі зазначені умови виконані, а допомогу в розмірі десяти пенсій ви не отримали, можна звернутись до органів Пенсійного фонду України з відповідною заявою.

Нагадаємо, ми писали, що через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим.

Як повідомляв "Знай.ua" в Україні хочуть скасувати популярний податок: хто й за що зможе не платити.

Також "Знай.ua" інформував, підприємцям доведеться змиритися з нововведенням для бізнесу.