Лише нещодавно школярі починали повертатися за парти і ось уже 2 жовтня вся Україна відзначатиме День вчителя.

Традиційно, у школах привітання та святковий концерти відбуваються раніше, адже 2 жовтня – це перша неділя місяця. Звісно ж, пласт відповідальності лягає і на батьків школярів. Адже, окрім концерту та подарунка вчителю, їм потрібно підготувати й вітальну промову. Так як у 2022 році багато шкіл працюють в режимі онлайн, то словесне привітання навіть важливіше, адже не всі робитимуть подарунок своєму педагогу. Саме для цього ми зібрали для вас душевні привітання в прозі, які розтоплять серце будь-якого вчителя.

День вчителя: джерело: YouTube
День вчителя: джерело: YouTube

Щиро вітаємо з Днем вчителя! Батьки дають дітям життя, але саме ви, вчителі, навчайте наших дітей, як його прожити. Дякуємо вам за ваші зусилля та бажаємо міцного здоров'я, духовної єдності з учнями та колегами, сімейного благополуччя та матеріального достатку. Нехай добрі слова побажань на вашу адресу звучать не лише цього урочистого дня, а й завжди.

День вчителя: джерело: YouTube
День вчителя: джерело: YouTube

Популярні новини зараз

Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша

Готуйте сумки й гаманці: які продукти вже скоро можна буде купити дешевше

Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки

Дешевше та простіше: чим замінити вершкове масло при готуванні, такого ви точно не знали

Показати ще

***
Дорогі вчителі, від щирого серця ми дякуємо вам за вашу нелегку працю і внесок, який ви привносите в процес виховання наших дітей. Від імені всіх батьків ми бажаємо вам професійного успіху та зростання, гідної заробітної плати, уважних та вдячних учнів. Ми бажаємо вам довгих років здоров'я та, звичайно, величезного терпіння. З вашим професійним святом!

***
Від усього батьківського колективу вітаємо Вас із Днем вчителя та бажаємо завжди залишатися такою прекрасною людиною з відкритою душею та добрим серцем. І нехай кожен день для Вас буде приємним та радісним, нехай у Вашому житті збувається все, про що Ви мрієте. Здоров'я Вам, успіху та кохання!

День вчителя: джерело: YouTube
День вчителя: джерело: YouTube