Росіяни продовжують панікувати через часткову мобілізацію, яку вирішив розпочати кривавий диктатор путін. Чоловіки шукають способи виїхати з країни, а жінки почали обурюватися через це.

Справа в тому, що в мережі з'явився ролик із чоловіком, який злякався рішення свого президента, і почав думати про те, як можна оперативно залишити територію Росії, поки не було введено додаткових обмежень на пересування.

На сухопутному кордоні з Грузією з першої години після звернення президента почала вишиковуватися пробка на десятки кілометрів. Тисячі людей почали оперативно залишати країну на невизначений термін, оскільки не погоджуються з діями правителя. Ось як виглядає їхня боротьба з диктатурою.

Щоб не стояти кілька діб на кордоні чоловіка почали вигадувати якісь лайфхаки. На дрібному транспорті стають у перший ряд і тікають від могилізації.

"Це називається буде що згадати. Довелося купити самокат, щоб пройти Російсько-грузинський кордон, бо на машині пробка 8 кілометрів, десь годин на 24-30. А якщо ти на самокаті, або на велосипеді, або на роликах, то ти стаєш у перший ряд. Єдине, що потрібно зробити - пройти 8 кілометрів. 30 годин без сну, але скоро вже опинюся в Грузії" - розповідає хлопець, який не хоче бути вбитим за амбіції путіна.

Популярні новини зараз

Доведеться давитися цикорієм? Українські супермаркети підняли ціни на каву, стосується кожної марки

Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."

По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину

Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу

Показати ще

При цьому, як виявилось, не всі задоволені рішенням чоловіків втекти з війни. По мережі почали поширювати stories дівчат у соціальній мережі Instagram, які почали різко засуджувати "захисників" за боягузливу втечу. Вони вважають за правильне рішення російського лідера.

Реакція росіянок, фото: Instagram

"Страшно жити в країні таких чоловіків - дуже хотілося б, щоб вони не повернулися назад. Згодна. Це не чоловіки - сикуни. Захисники побігли. Розкупили всі квитки до Вірменії, Грузії, Казахстану і т.д." – пишуть дівчата. Саме такої вони думки про те, що відбувається. Ця нація втрачена як люди, і нічого святого в них не лишилося.

Реакція росіянок, фото: Instagram

Нагадаємо, що часткова чи загальна "могилізація"? На Росії повістки роздають багатодітним і тим, хто не служив.

Раніше повідомлялося, що на Росії масова втеча чоловіків: окупували всі аеропорти, на дорогах пробки

Також офіцер ВСУ назвав росіянам три способи, як уникнути путінської "могилізації": Україні не потрібне додаткове добриво