Під час війни багато українців втратили або залишити своє майно, домівки, автомобілі. Останні деколи можуть потрапити у чужі руки, а от штрафи за порушення ПДР будуть надходити законному власнику.
Що з цим робити та як не оплачувати чужі штрафі, пояснили у Головному сервісному центрі МВС. Відповідний допис з'явився на їхній офіційній фейсбук-сторінці.
"Війна розділила багато доль, сімей, друзів, колег. Дехто, тікаючи від жахіть окупації, міг взяти авто близької людини, інколи навіть незнайомця. Проте фактичним власником досі лишається інша особа. І саме вона отримуватиме штрафи за правопорушення на дорозі. Не хочеш одержувати "листи щастя" за дії, які не чинив? Справедливість має існувати!", - йдеться у повідомленні.
То ж у Головному сервісному центрі МВС запропонували скористатися послугою "Належний користувач". Необхідно пред'явити наступні документи: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про реєстрацію авто.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Її можна отримати лише у сервісному центрі МВС. До нас має звернутися, як власник авто (або довірена від нього особа), так і належний користувач.", - пишуть там.
У Головному сервісному центрі МВС також зазначили, що у Дії запрацював бета-тест послуги "Належний користувач". Він допоможе виявити усі недоліки системи та швидко їх усунути. Там пояснюють, що за поведінку на маршруті має відповідати водій авто (призначений, як належний користувач), а не власник транспортного засобу.
Нагадаємо, зібрати дитину до школи стало дорожче: у скільки обійдеться вся необхідна канцелярія для учня у 2022
Як повідомляв "Знай.ua", чи буде дефіцит солі в Україні: все вирішать наступні 6 місяців
Також "Знай.ua" писав, приготувати котлети чи запекти курочку стало дорожче: як зросли ціни на м'ясо птиці у серпні