Різкий стрибок долара сильно вплинув на українців, які тепер не знають, як поводитися з валютою.
Так, невигідний курс в обміннику миє загнати в мінус, але як правильно розпорядитися своїми грошима і поміняти валюту з мінімальними ризиками для свого бюджету?
У цьому розбирався кореспондент ранкового шоу "Сніданок з 1+1".
У зв'язку з новими правилами НБУ звичайним обмінникам на вулицях заборонено виводити курс валют на табло біля входу, як це було раніше. Це дозволено лише банкам.
Гороскоп на тиждень 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку: Львів обдурять, Овни витратить сили, а Водолії мають слухати себе
"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Зараз же Нацбанк дав інструкцію щодо того, як вигідно змінювати валюту онлайн. Курс трохи кращий за готівковий, але купити валюти в інтернеті можна не більше, ніж на 50 тисяч гривень в еквіваленті на місяць. Ці гроші не можна буде зняти з рахунку, а потрібно покласти на депозит, мінімально на 3 місяці і потім потім суму можна зняти і використовувати.
Варто зазначити, що після того, як НБУ заборонив обмінникам світити на табло актуальний курс, ціни на долар, євро та інші валюти в обмінниках практично зрівнялися із банківськими.
Нагадаємо, що хоч і не москаль, але скакати перестане: економіст Григорій Кукуруза заспокоїв українців курсом 36,6.
Раніше ми повідомляли, що в Україні можуть повернути акциз на пальне: на скільки зросте вартість бензину.
Також стала відома інформація про те, що на українців чекає дуже важка: економісти попереджають про зростання цін на хліб і зернові.