У росії відбулася чергова розвага для народу - цього разу петербуржці та інші гості фестивалю "Bubble Baba Challenge - 2022" долали річку з гумовими жінками та встановлювали рекорди.

Розважальний захід відбувся 30 липня, у селищі Лосєве під Санкт-Петербургом. У незвичайному змаганні брало участь понад 400 людей. Усі вони здійснили заплив місцевою річкою Вуокса, як повідомляють у росЗМІ.

Змагання з гумовими ляльками у росії, фото kp.ru

Це щорічне змагання та його особливість полягає в тому, що учасники мають дійти до фінішу з надувними гумовими жінками, які масово продаються у магазинах для дорослих. Головна мета такого заходу – це пропаганда здорового способу життя.

Змагання з гумовими ляльками у росії, фото kp.ru

Популярні новини зараз

Нудно не буде: представник ГУР пообіцяв два спекотних місяці на фронті найближчим часом

Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки

Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів

Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"

Показати ще

Як повідомляють російські джерела, фестиваль відбувається у Лосєвому з початку 2000-х. Є навіть зимовий етап. Щорічно участь у ньому беруть близько 400 осіб, пливуть не лише чоловіки та навіть не завжди з надувними жінками.

А девіз змагання ось такий: "Гумова жінка – це не більше ніж засіб пересування". На деяких знімках видно не лише ляльки, а й надувні чоловічі статеві органи.

Змагання з гумовими ляльками у росії, фото kp.ru

Варто зазначити, нещодавно в росії провели чемпіонат із метання коров'ячого гною і така подія наробила багато галасу. Тому змагання з надувними жінками - це не найвульгарніше, що могли придумати росіяни.

Чемпіонат жбурляння коров'яків. Фото: скриншот Youtube

Раніше ми писали назад у кам'яний вік: російські окупанти здивували "передовою" технологією розмінування

Як повідомляв Знай.ua, російські окупанти скаржаться на командирів, які знущаються з них заради веселощів.

Також портал Знай.ua писав, що піп побив хрестом колегу, який засудив підтримку окупантів російською церквою