У 2019 році, в неділю, 17 листопада, у 55-річного жителя китайської провінції Хубей було вперше виявлено підозрілий вірус. Цей китаєць став "нульовим пацієнтом", з якого і почала набирати обертів пандемія коронавірусної інфекції covid-19.
Читайте Знай в Google News!
У Всесвітній організації охорони здоров'я нагадують, що перший спалах масової захворюваності людей на коронавірусну інфекцію, викликаної COVID-19, було зафіксовано 31 грудня 2019 року в місті Ухань в Китаї.
А ось вже 11 січня 2019 року стало відомо про першу жертву нової атипової пневмонії. Через 10 днів Сполучені Штати Америки повідомили про перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус на своїй території.
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
24 січня минулого року відразу три інфікованих пацієнти було виявлено у Франції, всі вони раніше відвідували китайський Ухань.
29 січня 2019 року ВООЗ вперше закликала використовувати захисні маски серед населення.
30 січня генеральний директор ВООЗ оголосив, що спалах COVID-19 являє собою надзвичайну ситуацію.
В Україні перший офіційний підтверджений випадок було зареєстровано, 3 березня, 2020 року в Чернівецькій області.
За даними американського університету Джонса Хопкінса, кількість виявлених заражень COVID - 19 у світі з початку пандемії, на понеділок 16 листопада, перевищила 54 мільйони. До числа країн з 5 млн і більше заражень на covid-19 входять США, Індія і Бразилія. Таке стрімке зростання захворюваності завдало нищівного удару по світових економіках. Експерти фінансових ринків кажуть, що такого падіння ще не було з часів Великої депресії в США.
Тоді, на самому початку пандемії, вчені припускали, що перший хворий на коронавірусну інфекцію заразився небезпечною хворобою від кажана. Деякі світові вчені зазначали, що переносниками COVID-19 могли бути також панголіни (ящери), бродячі собаки, змії і навіть верблюди.
Трохи більше місяця після того, як у світі заговорили про коронавірус, в соціальних мережах і месенджерах стали поширювати повідомлення про те, що небезпечною хворобою можна заразитися, з'ївши банан або замовивши посилку з Китаю. Однак ані перша, ані друга "теорія" не знайшли підтвердження.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Раніше повідомляли, карантин вихідного дня: скільки закладів закрила поліція.
Як повідомляв Знай.uа, Ілон Маск розповів про симптоми від коронавірусу, яким він хворіє.
Знай.uа писав, заробітчанин порівняв карантин вихідного дня в Україні та за кордоном.