Про це заявив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков в ефірі телеканалу «Україна 24».

 

За його словами, важкі вантажі завжди перевозилися залізницею. Але через тарифну політику "Укрзалізниці" вантажовідправники відправляють їх автотранспортом, і перевантажені фури розбивають дороги.

 

"Залізниця, постійно підвищуючи тарифи, стає неконкурентоспроможною, і вантажі біжать із залізниці. Все, що можна перевозити не на залізниці, із залізниці пішло за останні кілька років. Ми бачимо, що з року в рік тарифи залізниці ростуть, оборот падає. А оборот по автомобілях зростає, причому зростає в рази. І це якраз той вантаж, який може і повинен возитися українською залізницею», - розповів Каленков.

Популярні новини зараз

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

У Львові помер легендарний професор - життя присвятив науці

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

 

Він також зазначив, що при підвищенні тарифів на перевезення вантажів якість надаваних «Укрзалізницею» послуг продовжує залишатися на низькому рівні, що також призводить до відмови бізнесу від використання залізничного транспорту для перевезень.

 

"Вантаж біжить із залізниці, тому що залізниця не надає достатньої якості послуги і бере за свої послуги надмірну плату», - підкреслив Каленков.

 

Нагадаємо, раніше "Укрметалургпром «звернувся до НАБУ і Нацполіції з приводу корупційних схем в» Укрзалізниці", пов'язаних з перевезенням вантажів на особливих умовах, що передбачають 20% доплату за прискорене перевезення вантажів, в результаті чого втрати гірничодобувних підприємств перевищили 50 млн доларів.