Про це повідомляють в компанії.

Відзначається, що сьогодні більшість питань з електропостачання клієнти YASNO можуть вирішити онлайн або за телефоном: передати показання лічильника, сплатити рахунок, провести звірку розрахунків, замовити енергоефективні набори, домашні сонячні станції, зарядні пристрої для електромобілів та інші продукти та послуги. Дистанційними сервісами користуються 75% клієнтів YASNO.

В окремих випадках для оформлення паперових документів чи очної консультації клієнтам потрібно звертатися до енергоофісів.

«Енергоофіс YASNO – це простір, де поєдналися цифрові сервіси, якісне обслуговування, енергоефективні рішення та затишна атмосфера. Менше ніж за рік ми оновили 35 енергоофісів у трьох регіонах. Роботи тривають, до кінця літа будуть модернізовані 65 енергоофісів. У створення мережі енергоофісів ми плануємо інвестувати 100 млн грн», – сказав директор з продажів та обслуговування клієнтів YASNO Євген Бушма.

В YASNO також нагадали, що в енергоофісах приймають відвідувачів за попередньою реєстрацією та з дотриманням правил перебування в громадських приміщеннях: вхід до енергоофісів лише в масках або респіраторах; не більше одного відвідувача на 10 м² зали; відстань між відвідувачами під час очікування зовні не менше 1,5 м.

Популярні новини зараз

Кордон з Польщею заполонили заробітчани - смажаться під сонцем цілодобово заради злотих

Штормить в їхньому раю? Галкін розповів про розлучення з Пугачовою

У Львові переляканий малюк три дні провів на дереві - плакав і кликав на допомогу

Сили Зеленського і Лукашенка об'єдналися на кордоні — авіація запущена для спецоперації

Показати ще