У квітні Чорнобильській зоні відчуження спалахнули сильні пожежі. Був серйозний ризик, що вогонь добереться до сховищ ядерних відходів, і спровокує нову катастрофу. В цей раз для України все обійшлося, але тим не менш, багато жителів Овруцького району Житомирської області постраждали від пожеж. Більше 70 сімей залишилися без даху над головою.
Проте держава не залишилася осторонь від проблем. Як розповів голова Овруцької райдержадміністрації Ярослав Чепурко, для погорільців збудують нове житло. Це будуть модульні будинки, які будуються досить швидко. У загальній складності побудують 73 нових будинку. Крім того, люди отримали матеріальну допомогу у розмірі від 10 000 до 31 000 гривень.
Однак при оформленні постраждалих сімей виникли певні проблеми. В першу чергу, вони пов'язані з тим, що у багатьох людей не було жодних документів на житло. Вони будували будинки, але не ставили їх на облік, тому вважаються “само поселенцями”. Крім того, деякі сім'ї віруючі, і з релігійних міркувань не мають ідентифікаційних кодів. Тим не менш, Ярослав Чепурко заявив, що всі проблеми будуть вирішені.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.
Нагадаємо, харківський еко парк прихистив двох лосенят з Чорнобиля - вижили в пекельному вогні і попросилися до людей. Тварин у понеділок передали мешканці Київщини, які врятували їх від загибелі.
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Як повідомляв портал "Знай.uа", в Карпатах продовжують спалювати сміття і сухе гілля, незважаючи на заборону ДСНС
Також Знай.uа" писав, окупанти на Донбасі застосували проти ВСУ безпілотник і поплатилися вантажівкою, звіт ООС. Прес штаб ООС опублікував зведення станом на 07:00 08 травня 2020 року.