Українським абітурієнтам пояснили, як відбуватиметься вступна кампанія онлайн. Цьогоріч в Україні через карантин все буде абсолютно по-іншому. Під час вступної кампанії-2020 студенти-контрактники зможуть дистанційно подати всі пакети документів, включно з оригіналами, для бюджетників правила подачі документів дещо інші.
Подача документів у внз для абітурієнтів, які претендують на контрактні місця, буде дистанційною. Для абітурієнтів, які претендують на бюджетні місця, - особисто або поштою. Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний під час брифінгу.
"Раніше потрібно було особисто подавати оригінал заяви, підкріплений його підписом. Для студентів, які будуть зараховуватися на контрактні місця, ми робимо повністю дистанційну подачу таких документів", - сказав Стадний.
Також абітурієнтам буде надано можливість особисто подати документи, але за умови дотримання протиепідемічних правил.
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Наразі МОН розглядає два сценарії проведення вступної кампанії, в залежності від того, коли будуть зняті карантинні обмеження.
Якщо карантинні заходи будуть скасовані до початку червня, зовнішнє незалежне оцінюванн будуе пройде з 25 червня по 17 липня.
У такому випадку вступна кампанія розпочнеться з 1 серпня.
Другий сценарій розглядає варіант, коли карантинні обмеження будуть продовжені до початку серпня.
Тоді ЗНО буде проведене в період з 17 серпня по 4 вересня, а вступна кампанія розпочнеться 25 вересня.
Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Всеукраїнська школа онлайн і "реальна" освіта — активістка пояснила разючу різницю. У мережі батьки висловлюють невдоволення щодо відеоуроків Всеукраїнської школи онлайн
Як повідомляв портал "Знай.ua", учням пропонують тести з "кінською швидкістю" виконання - "Чи потрібна така школа?". Навчаючись онлайн, дитина отримує не менше стресу, ніж у школі
Також "Знай.ua" писав, Всеукраїнська школа онлайн — головні проблеми батьків, дітей та вчителів вийшли назовні. Результати опитування учасників освітнього процесу в Україні