Карантин став справжнім випробуванням для багатьох сімей. Особливо важко сьогодні багатодітним та неповним родинам, батькам, що виховують дітей з інвалідністю або з тяжкими захворюваннями, малозабезпеченим родинам та сім’ям, що були змушені залишити свої будинки на окупованих територіях.

Під час карантину звичний стан речей для дітей дуже змінився – вони сумують за своїми друзями, бо не мають можливості вільно гуляти та виходити на дитячі майданчики. На жаль, у багатьох родин не завжди є можливість забезпечити дітям повноцінні розваги, купити нові іграшки або книжки.

Саме для того, щоб подарувати трохи радості дітям, сім’ї яких перебувають у складних життєвих обставинах, Нова пошта дарує 300 тисяч дитячих книжок – ілюстрованих казок.

Такі родини можуть отримати книги, заповнивши анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdXd0K8YgnJCQK6lXobhmZ9bU8snD9MeV31qULr_Vq6XI3LNQ/closedform. Ми обробимо анкету та надішлемо книгу якнайшвидше.

Популярні новини зараз

ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація

Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири

Нові правила ТЦК для селян: хто втратить бронювання

Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач

Показати ще

Доставляємо гарні емоції та новини!